«ВОЛЯ» на позачергових виборах у парламент 26 жовтня 2014

За попередніми даними екзит-полів, 5 представників партії «ВОЛЯ» в складі Об’єднання «Самопомочі» проходять до нової Верховної Ради. Серед них: Ірина Суслова (№6), Єгор Соболєв (№13), Іван Мірошниченко (№15), Вікторія Войціцька (№22) та Павло Костенко (№29).

Дякуємо вам за висловлену довіру. Влада – це ми!

Наші кандидати у списку «Об’єднання «Самопоміч»:
Ірина Суслова
26 років, Ірпінь
Одна з лідерів громадського Люстраційного комітету. Під час Євромайдану — ініціатор перших студентських страйків Податкової академії в м. Ірпінь, в той час як ректором був Петро Мельник. Командир 1-ої сотні Самооборони Ірпінського регіону
№ 6
Єгор Соболєв
37 років, Київ
Голова Громадського люстраційного комітету.
Засновник багатьох ініціатив за свободу слова та преси: «Не продаємося», «Стоп цензурі» та інших. Один з ініціаторів Громадського Євромайдану.
№ 13
Іван Мірошниченко
42 роки, Київ
Експерт Реанімаційного пакету реформ з сільського господарства, світової торгівлі та інвестиційної діяльності в агросекторі. Один з найуспішніших аграріїв України. Людина року в номінацій «Аграрій року» у 2011 році. Віце-президент Української зернової асоціації.
№ 15
Вікторія Войцицька
37 років, Київ
Фінансист з більш ніж 15-річним досвідом роботи в міжнародних та українських компаніях у нафтогазовому і банківському секторах економіки (ING Bank Ukraine, Cushman&Wakefield, ТИСАГаз та інші). В минулому — координатор Гарвардського університету з питань організації та проведення фандрейзингових заходів. Має дві вищі освіти, в тому числі MBA з міжнародних фінансів
№ 22
Павло Костенко
37 років, Київ
Співзасновник Люстраційного комітету Києва. Понад 15 років працював у сфері інвестиційних проектів. Є співвласником україно-польського підприємства «Профікс Україна». Брав активну участь в утворенні органів самоорганізації населення (ОСН) та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Києві.
№ 29
Андрій Немировський
31 рік, Дніпропетровськ
Активний учасник Дніпропетровського Майдану. Керував громадським об’єднанням «Чорний комітет», який діяв активно до і під час Революції Гідності. Зараз координує діяльність у протидії сепаратизму в регіоні та визволенні полонених
№ 33
Олексій Кузьменко
28 років, Чернігів
Юрист, займається підприємницькою діяльністю. Засновник та власник ТМ MARK (виробництво меблів). Громадською діяльністю займається більше 5 років, а саме — захистом прав приватних підприємців та трудових колективів. Активний учасник Євромайдану.
№ 39
Руслан Солодовніков
34 роки, Херсон
Працював завідувачем представництва у ТБ «Український Кристал» та директором ТОВ «Епсілон Київ». Очолював Міжнародний благодійний фонд «Доброчин», займається громадською діяльністю.
№ 48
Ганна Позднякова
28 років, Одеса
Активна учасниця Одеського Євромайдану. Активістка Ради громадської безпеки, яка займалась запобіганням провокацій в Одеській області під час анексії Криму. Під час пікової активності проросійських сил в регіоні — координатор роботи з розгортання блок-постів, створення цілодобової медичної служби та центру бойової підготовки.
№ 52
Вячеслав Міщенко
37 років, Житомир
Досвідчений управлінець, директор ТзОВ «Пропаганда-Фасад». Захисник прав та цінностей людей під час Революції Гідності. Громадський активіст у сфері мистецтва.
№ 58
Поділитися