Новини

6 лютого
На Сумщині у селі Павлівки активісти ВОЛІ стали на захист громади, яка потерпає від свавілля рейдерів. Так восени 2018 року, за вказівкою одного з місцевих фермерів, самовільно було зорано 100 гектарів землі під майбутні посіви. Хоча громада завжди використовувала ці це землі під випас худоби.
 
5 лютого
Автомобілісти з усієї України вимагають ухвалити законопроекти № 9518 та 9519, які встановлюють ставку розмитнення 10% від вартості автомобіля.
 
5 лютого
Парламент України під час цього пленарного тижня повинен скасувати депутатську недоторканність, ухвалити новий Виборчий кодекс, запровадити мораторій на проведення перевірок бізнесу та встановити ставку 10% на розмитнення автомобілів.
 
5 лютого
На Миколаївщині активісти партії ВОЛЯ розкрили оборудку рейдерів і домоглися скасування незаконних дій державного реєстратора нерухомого майна, які призвели до захвату кафе «Пирог» у центрі міста. 5 лютого 2019 року Апеляційний суд Миколаєва залишив без змін рішення першої інстанції, а це означає, що приміщення можна буде повернути законним власникам у судовому порядку.
 
4 лютого
На Сумщині активісти партії ВОЛЯ організували турнір з футзалу серед вуличних команд. У заході взяли участь не тільки міські, а й сільські команди. Загалом на змагання приїхало понад 50 учасників.
 
4 лютого
Зберегти унікальний гірський масив Боржава, що на Закарпатті, та не допустити занепаду туризму в цій місцевості закликає депутат Долинської районної ради від партії ВОЛЯ Іван Дирів.
 
4 лютого
Понад 100 учасників зі всієї України зібрав у Ворохті І та ІІ етапи Кубка України з гірськолижного спорту у слаломі та слалом-гіганті. Змагання такого рівня Прикарпаття приймає уже другий рік поспіль.
 
1 лютого
 
1 лютого
 
1 лютого
Центральна виборча комісія на своєму засіданні 1 лютого зареєструвала одного з лідерів партії «ВОЛЯ», народного депутата Юрія Дерев’янка кандидатом на пост Президента України.
 
1 лютого
Кандидат у Президенти України Юрій Дерев‘янко виступив на захист тварин, засудив жорстоке поводження з ними, та вимагає притягнення до відповідальності соціально небезпечних догхантерів.
 
1 лютого
Один з лідерів партії «ВОЛЯ», кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроект №9521 щодо посилення захисту громадських діячів та професійної діяльності журналістів.
 
1 лютого
У Кривецькому НВК,що в Богородчанському районі, окрім поширення грибкової інфекції, виявили ще й воду з аміаком, нітратами та підвищеним рівнем заліза. Минулого тижня фахівці «Івано-Франківського Водоекотехпрому» взяли проби води зі свердловини, з якої постачали школу і дитсадок у Кривці водою, та обстежили її стан. Виявилося, що глибина свердловини всього 6 метрів, а на її дні знайшли ще й відламану частину свердла, та й фільтрів для води там немає.
 
31 січня
Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроекти №9518 та №9519 щодо спрощення оподаткування транспортних засобів та встановлення ставки оподаткування 10% від вартості автомобіля.

Пошук