Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 032-245-58-77
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Данило Дерега
Львівська область, виборчий округ № 115
Межі округу: Сихівський район, частина Личаківського району міста Львова (виборчі дільниці № 461925 – 461928, 461931, 461935, 461936, 461940 –461942, 461947 – 461950, 461954 – 461959, 461962 – 461975)
Біографія:

35 років, м.Львів                                                                                                   Викладач латини у Львівському національному університеті, творчий активіст Євромайдану у Львові. Журналіст-розслідувальник. Володіє шістьома іноземними мовами. Голова громадського об’єднання «Захисти свій голос». Член Конгресу активістів культури, ініціатор низки соціально-культурних проектів – Львівська полька, танцювальні курси для дітей із неблагополучних родин та інші.


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 032-245-58-77, [email protected]

Пряма мова
«Мій перший крок у парламенті — вільний для кожного громадянина України доступ до інформації щодо держуправління і розподілу бюджетних коштів. Інтернет має стати максимально доступним для кожного на всій території України, а не тільки у великих містах. По-друге — треба прибрати з українських екранів російські телепродукти, натомість створити сприятливі умови для виробництва якісної української альтернативи».

Програма
  • Повернути у державну та комунальну власність незаконно приватизовані і доведені до занепаду підприємства на Львівщині. У першу чергу ті, які знаходяться у власності російського капіталу (ЛАЗ та інші), колишніх і нинішніх регіоналів та представників «сім’ї» Януковича.

  • Відкрити ІТ-центри та бізнес-інкубатори на Сихові, у м. Винники та Личаківському районі Львова, де молодь зможе отримати знання, необхідні для відкриття власної справи, комп’ютерну грамотність та базові знання у сфері ІТ-технологій.

  • Перетворити Львів на український Голівуд! Шляхом промоції нашого міста та створення відповідної законодавчої бази Львів має стати локацією для зйомок провідних кінокомпаній світу.

  • Забезпечити встановлення безкоштовного доступу до Інтернету через WI-FI у найбільших публічних місцях Сихова, Личаківського району та Винники.

  • Встановити енергозберігаючі метало-пластикові вікна у всіх під’їздах багатоквартирних будинків Сихова. Добиватимусь встановлення лічильників тепла на усі багатоквартирні житлові будинки; забезпечу розробку програми з утеплення усіх багатоквартирних житлових будинків міста.

  • Залучити кошти та ресурси для перетворення Сихівського лісу на повноцінну відпочинкову зону для мешканців Сихова та усіх львів’ян.
Новини кандидата
11 жовтня
У Львові вчора, 10 жовтня, відбулося перше Люстраційне віче. Захід організував кандидат в народні депутати від партії «ВОЛЯ» Данило Дерега.
 
8 жовтня
У п’ятницю, 10 жовтня о 17.00 у місті Львові, на площі біля кінотеатру ім. Довженка відбудеться Люстраційне віче за участі голови Громадського люстраційного комітету, кандидата у народні депутати України від Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболева та кандидата у народні депутати України від партії «ВОЛЯ» по 115 округу Данила Дереги.
 
19 вересня
Львівські партійці «Волі» сьогодні, 19 вересня, провели в центрі міста акцію на підтримку флешмобу «Порошенко, поговори з народом», що набирає обертів у соціальних мережах.
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися