Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 097-505-27-81
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Олександр Глушенко
Житомирська область, виборчий округ № 63
Межі округу: місто Бердичів, Андрушівський, Бердичівський, Попільнянський, Ружинський райони
Біографія:

29 років, м. Київ
Консультант Комітету банківської та фінансової діяльності Верховної Ради, учасник розробки законопроектів у сфері екології. Співзасновник благодійного фонду «Прометей», який за час існування допоміг більше як тисячі людей.

Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 097-505-27-81

Пряма мова
«Почну з того, що виверну нагору всі корупційні схеми в сфері екології і організую боротьбу проти корупціонерів. Також займуся виявленням порушень у сфері приватизації — будемо досліджувати втрачені права акціонерів–робітників. А от що стосується мого 63 округу, то там будемо займатися майновими сертифікатами, які давали можливість людям володіти частиною колгоспу, а в них ці сертифікати обманом майже за безцінь викупили».

Програма
  • Затвердити генеральний план міста Бердичів з метою його подальшого розвитку, налагодити систему якісного водопостачання в місті Бердичів, завершити газифікацію районів виборчого округу.

  • Продовжити будівництво та ремонт доріг місцевого значення (від райцентрів до сіл) та організувати мережу автобусного та залізничного сполучення.

  • Створити мережу сільгоспкооперативів на базі колишніх райспоживспілок – для істотного зменшення рівня безробіття в сільській місцевості.

  • Забезпечити опалення об’єктів соціально-культурної сфери (клубів, сільрад, дитячих садків, шкіл, медичних закладів).

  • Відновити діяльність фельдшерсько-акушерських пунктів у кожному селі.
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися