Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 098-261-59-15
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Володимир Грабовецький
Івано-Франківська область, виборчий округ № 86
Межі округу: місто Болехів з населеними пунктами Болехівської міської ради, Долинський, Рожнятівський райони, частина Богородчанського району (виборчі дільниці № 260008, 260009, 260014, 260015, 260020 – 260023, 260027, 260034 – 260039, 260045, 260046)
Біографія:
37 років, Івано-Франківськ
Юрист, за плечима 15 років стажу, з них 8 — адвокатського. Депутат Івано-Франківської облради, голова Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев'янка. Активний учасник Євромайдану та громадської кампанії на підтримку люстрації. Під час Революції Гідності надавав юридичну допомогу репресованим активістам.

Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 098-261-59-15

Пряма мова
«Почну з розробки законопроекту «Про децентралізацію влади та надання владних повноважень місцевим громадам». Цей законопроект забезпечить підвищення рівня ефективності функціонування місцевих органів влади та надання широких повноважень місцевим громадам. Крім того, я буду всіляко сприяти люстраційним процесам на своєму окрузі та в країні в цілому».
Програма
  • Очистити владу на всіх рівнях від людей, які скомпрометували себе під час зайняття державних посад. Корумповані судді, продажні міліціонери, депутати - олігархи, зрадники національних інтересів мають бути позбавлені права перебувати на державні службі.

  • Створити сприятливий інвестиційний та правовий клімат, розширити права місцевого самоврядування заради стрімкого соціально-економічного та культурного розвитку міст та сіл, розвитку інфраструктури регіону.

  • Вирішити господарсько–екологічні проблеми: вивезення та утилізацію твердих побутових відходів, сприяння розвитку альтернативних джерел енергії (сонячної, вітрової, теплової) задля здешевлення тарифів та енергетичної незалежності.

  • Забезпечити берегоукріплення та проведення протипаводкових заходів з метою відвернення надзвичайних ситуацій у регіоні.

Новини кандидата
12 жовтня
Будувати європейську державу потрібно реальними важелями впливу. Тільки спільними зусиллями та законодавчими можливостями можна віддати всю владу людям. Про це заявив кандидат від партії «ВОЛЯ» по 86 виборчому округу Володимир Грабовецький на зустрічі з мешканцями Рожнятівщини та Долини.
 
9 жовтня
«Адміністрації обласного і районного рівнів потрібно ліквідувати і надати максимум повноважень місцевим радам та їх виконкомам». Про це заявив кандидат від партії «ВОЛЯ» по 86 виборчому округу Володимир Грабовецький на зустрічі з підприємцями Болехова.
 
8 жовтня
Кандидати-мажоритарники від парті «ВОЛЯ» Ольга Галабала (84 округ), Володимир Грабовецький (86 округ), Юрій Дерев’янко (87 округ) та Любомир Грицак (88 округ) підписали Меморандум про співпрацю з громадським рухом «ЧЕСНО».
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися