Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 096-026-30-80, +38 050-259-61-46
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Олександр Качановський
Рівненська область, виборчий округ № 155
Межі округу: місто Кузнецовськ, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський райони
Біографія:

38 років, смт. Рокитне
Підприємець, лідер Рокитнівської громадської організації УНСО. Активний учасник Майдану. Займається допомогою добровольчому батальйонам «Горинь» та бійцям, призваним з Рокитнівського району.


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 096-026-30-80, +38 050-259-61-46

Пряма мова
«Коли стану депутатом — займуся повною люстрацією, а також викоріненням корупції. Вона скрізь. В дитсадок влаштуватися - 500 доларів, направлення на лікування в обласну лікарню, а не районну - 100 доларів. Також мешканцям Полісся потрібне узаконення видобутку бурштину саме місцевим населенням. Буду піднімати рівень життя людей поліського краю, які виживають тільки за рахунок збирання ягід та грибів».

Програма
  • Легалізувати видобуток бурштину шляхом прийняття законопроекту, який враховуватиме  інтереси не олігархів, а держави та місцевого населення. Я зроблю все можливе, щоб цей закон був швидко розглянутий та прийнятий.

  • Ініціювати та відстоювати питання виділення коштів з державного бюджету на виконання програм з будівництва та модернізації закладів освіти Рівненської області.

  • Забезпечити висвітлення та вирішити на загальнонаціональному рівні питання непропорційного виділення коштів на потреби північних районів Рівненської області.

  • Ініціювати виділення додаткових коштів на ремонт автомобільних шляхів свого виборчого округу та по мірі можливості сприяти у вирішенні інших нагальних проблем регіону.

Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися