Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 097-3828-627
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Василь Коляда
Львівська область, виборчий округ № 124
Межі округу: місто Червоноград, Сокальський район, частина Кам’янка-Бузького району (виборчі дільниці № 460619 – 460621, 460624, 460644 –460648, 460654 – 460657, 460659 – 460662, 460665 – 460669)
Біографія:
31 рік, с. Реклинець
Фінансист, громадський діяч, ініціатор створення Люстраційного комітету Сокальщини. Голова Наглядової ради Фонду розвитку громад «Єдиний порив». Активний учасник Євромайдану. Координатор регіонального благодійного заходу «Подаруй дитині радість», присвяченого Дню святого Миколая. З початку АТО організовує збір коштів «Військовим потрібна наша допомога».
Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 097-3828-627

Пряма мова
«Планую внести законодавчі ініціативи, які забезпечать розвиток вугільної промисловості у регіоні як пріоритетної та сприятимуть створенню альтернативних джерел енергії, щоби досягти енергонезалежності регіону. Також вважаю вкрай необхідним внести до Податкового кодексу з метою створення сприятливих умов для сільськогосподарських кооперативів та аграрного сектору в цілому”

Програма
  • Впроваджувати ефективні регіональні програми розвитку сільських територій та реформу місцевого самоврядування.

  • Забезпечити енергетичну незалежність округу шляхом розвитку вугільної промисловості як пріоритетної галузі, а також альтернативних і відновлювальних джерел енергії, та запровадити новітні енергозберігаючі технології в усіх галузях народного господарства.

  • Сприяти транскордонному співробітництву з прикордонними повітами Республіки Польщі та забезпечити інвестиційну привабливість округу.

  • Реалізація програм реконструкції та ремонту стратегічних доріг, освітлення вулиць міст і сіл округу.

  • Гарантувати екологічну безпеку округу — вирішити проблеми утилізації сміття та відходів і забруднення навколишнього середовища та реалізувати програми захисту населених пунктів округу від шахтних підробок та рекультивації земель, зайнятих відходами вуглевидобутку.

Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися