Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 066-170-10-88 , +38 098-709-89-01
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Олександр Кулик
Полтавська область, виборчий округ № 149
Межі округу: Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Машівський, Новосанжарський, Чутівський райони
Біографія:

60 років, Полтава
Громадсько-політичний діяч, журналіст, засновник і головний редактор обласної газети «Полтавська думка». Автор понад 300 журналістських розслідувань. Співзасновник громадської організації Ліга ГО «Полтавська громада». Громадський правозахисник. Володар найвищої нагороди Спілки офіцерів України — хреста «За мужність».


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 066-170-10-88 , +38 098-709-89-01

Пряма мова
«Я докладу зусиль, щоб сільські ради, а не столичні олігархи розпоряджались своєю землею, контролювали її використання і таким чином наповнювали сільську казну коштами — для своєї школи, лікарні, дитячого садка та дороги до свого села»
Програма
  • Надати сільським громадам право розпоряджатися своєю землею, самостійно вирішувати, яку школу, дитсадок, лікарню у себе мати.

  • Забезпечити молоді сільські сім’ї земельними ділянками для забудови і ведення особистого господарства.

  • Гарантувати місцевим бюджетам законодавчо закріплений відсоток від кожного з державних бюджетів.

  • Надати сільським товаровиробникам безвідсоткові довготермінові позики для розвитку підприємництва у сільських районах.

  • Забезпечити громадянам простий, Законом скріплений механізм відкликання депутатів у разі невиконання ними депутатських обов’язків

Новини кандидата
23 жовтня
У селищах Нові Санжари, Карлівці розповсюджуються неправдиві листівки та агітаційні матеріали, які мають на своїй меті дискредитувати кандидата від партії «ВОЛЯ» по 149 виборчому округу Олександра Кулика. Про це розповів сам кандидат, отримавши інформацію від виборців.
 
20 жовтня
Опоненти на окрузі використовують брудні методи боротьби проти «волівця» Олександра Кулика, розповсюджуючи нібито від його імені кольорові листівки проти інших кандидатів. Про це заявив сам Олександр Кулик, який балотується від партії «ВОЛЯ» по 149 виборчому округу (Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Машівський, Новосанжарський, Чутівський райони).
 
6 жовтня
«Сільські ради повинні самостійно розпоряджатися своєю землею, а не столичні олігархи і їхні ставленики на місцях. І це все потрібно закріпити законодавчо». Про це на зустрічі з мешканцями міста Кобеляки Полтавської області заявив кандидат у народні депутати від партії «ВОЛЯ» Олександр Кулик.
 
30 вересня
У Парламенті нового скликання необхідно організувати потужне внутрішнє журналістське лобі, яке викриватиме корупційні схеми голосування. Про це заявив кандидат від «ВОЛІ», головний редактор обласної щотижневої газети «Полтавська думка» Олександр Кулик.
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися