Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном 38 057-732-88-09
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Олександр Лебеденко
Харківська область, виборчий округ № 173
Межі округу: Червонозаводський район, частина Комінтернівського району міста Харкова (виборчі дільниці № 631316 – 631353, 631373 – 631375, 631689)
Біографія:
44 роки, Харків
Військовий інженер, юрист, підприємець. Має значний досвід роботи у сфері енергетики та екології та , зокрема, у відновленні Кіровоградської та Сєвєродонецької ТЕЦ. У 2002 році створив у м.Харкові благодійний фонд “Прометей”, який за роки свого існування допоміг вирішенню проблем багатьох людей, в тому числі: сприяння соціальній реабілітації малозабезпечених, безробітних, пенсіонерів, інвалідів, одиноких громадян; допомога школам міста, захист материнства і дитинства.


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: 38 057-732-88-09

Пряма мова
«Одним із першочергових завдань є прийняття законопроекту про реорганізацію органів місцевого самоврядування, що забезпечить надання більш широких повноважень громадам. Крім того, ми з однодумцями працюватимемо над питанням реформування сфери теплоенергетики, а також екологічної галузі»
Програма
  • Реформувати систему опалення та енергопостачання в межах Харківської області з урахуванням нових технологій енергозбереження та їх адаптації до умов сьогоднішньої системи енерго-, теплопостачання та енергозбереження.

  • Передати усі повноваження, необхідні для розвитку та розбудови інфраструктури Харківщини, територіальним громадам на місця. Громада буде самостійно вирішувати, яку школу, дитячий садок, лікарню, дорогу будувати чи ремонтувати. Закон визначить відсоток від кожного з державних податків, який буде спрямований до місцевих бюджетів.

  • Запровадити безвідсоткові довготермінові позики для розвитку підприємництва у сільських районах.

  • Створити умови для розвитку екологічно чистого господарювання та продовжити газифікацію населених пунктів округу.

Новини кандидата
22 жовтня
Представники опонентів намагаються залякати агітаторів кандидата від партії «ВОЛЯ» по 173 виборчому округу Олександра Лебеденка. Про це повідомляє особисто кандидат, пояснюючи таку поведінку конкурентів втратою ними рейтингів та шансів на перемогу.
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися