Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 067-223-07-07
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Руслан Маховський
Київська область, виборчий округ № 97
Межі округу: міста Березань, Бровари, Баришівський район, частина Броварського району (виборчі дільниці № 320226 – 320250, 320253 – 320272, 320276, 320277)
Біографія:
33 роки, Бровари
Бізнес-експерт, директор ТОВ «Передові олійні технології». В минулому - комерційний директор ТОВ "Інвестиційна Компанія Вектор Капітал". Активіст Люстраційного комітету м. Бровари.
Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 067-223-07-07

Пряма мова
«Головне — підтримати люстрацію влади та її кадрове оновлення. Важливо надати всім виборцям право оцінювати підсумки діяльності кожної обраної у владу особи до закінчення терміну її повноважень. Оскільки я очолюю аграрну компанію, моїм другим завданням є — спільно з Міністерством аграрної політики розробити законопроекти щодо реформування аграрного сектору, зокрема, зернової галузі, та налагодження у цій сфері співробітництва з країнами Європи».

Програма
  • Створити законодавчі умови для збільшення бюджетного фінансування соціальних програм, освіти, медицини, культури і спорту у регіоні. Надати реальну допомогу місцевій владі у створенні нових робочих місць та залучити інвесторів до Броварського регіону шляхом створення Комітету регіонального розвитку та реалізації проектів створення нових підприємств.

  • Сприяти виконанню програми будівництва та ремонту доріг округу, контролювати належне вирішення земельних питань, завершити газифікацію сіл у Броварському районі.

  • Реформувати систему охорони здоров'я, щоби впровадити бюджетно-страхову медицину, яка забезпечить якісне медичне обслуговування в лікувальних закладах усіх форм власності. Організувати мережу сільських аптек та створити умови для розвитку мережі амбулаторій сімейного лікаря, зміцнити матеріально-технічну базу ФАПів, районних лікарень.

  • Відродити масовий фізкультурний рух та зміцнити матеріальну базу шкіл і дошкільних закладів, почати будівництво нових спортивних площадок у Броварському  районі.
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися