Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 098-466-88-46
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Андрій Мітюхін
Рівненська область, виборчий округ № 153
Межі округу: місто Острог, частина міста Рівного (виборчі дільниці № 560975 – 560983), Гощанський, Корецький, Острозький, Рівненський райони
Біографія:

40 років, м.Острог
Керівник міської організації УНСО в м. Рівне. Командир вишкільного табору для добровольців АТО, учасник АТО. Організатор допомоги добровольчим батальйонам «Горинь» та «Айдар».


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 098-466-88-46

Пряма мова

«У парламенті організую команду і неважливо — буду її керівником чи просто учасником. Будемо боротися із представниками старої влади. Працюватимемо над зменшенням рівня податків, адже коли вони будуть менші, то їх будуть сплачувати. Вважаю, що в нас хороші шанси організувати і високотехнологічне виробництво».


Програма
  • Законодавчо закріпити надання всім учасникам АТО статусу учасників бойових дій.

  • Оскільки у Рівненській області є атомна електростанція, закономірним є отримання мешканцями області знижок на електроенергію.

  • Законодавчо закріпити зниження оподаткування підприємств і організацій за умови переведення їх на використання альтернативних та відновлювальних джерел енергії на заміну природному газу.

  • Проводити ремонт доріг за прозорим кошторисом та вибором підрядника і  налагодженням оптимального транспортного сполучення населених пунктів.

  • Провести ремонт, відновлення, будівництво та оснащення спортивних майданчиків,  стадіонів, плавальних басейнів у районних центрах.

Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися