Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 050-259-61-48
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Юрій Мізюк
Рівненська область, виборчий округ № 156
Межі округу: Березнівський, Костопільський, Сарненський райони
Біографія:
29 років, Сарни
Кібернетик за освітою, підприємець. Волонтер Євромайдану, член громадського об’єднання «Поліська Січ», що займається обороною кордону і допомогою бійцям АТО та їх сім’ям.

Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 050-259-61-48

Пряма мова
«Я збираюся викорінити корупцію і почну зі свого округа, бо вона тут просто тотальна. Також потрібно буде провести люстрацію — щоби вигнати цих старих регіоналів з їхніх посад. Дуже важливим питанням для нашого регіону є легалізація бурштину — його також в першу чергу потрібно вирішити».

Програма
  • Прийняти закони та акти, що регламентуватимуть видобуток бурштину-сирцю в Україні, щоби припинити нелегальний бізнес чорних бурштинокопачів. 

  • Підтримати ініціативи з децентралізації влади, що дозволять привести діюче законодавство у відповідність до Конституції і Хартії про місцеве самоврядування.

  • Ініціювати на загальнодержавному рівні розгляд питання про необхідність забезпечення більш ефективних заходів із захисту та відновлення природних багатств поліського краю, зокрема лісів.

  • Виділити з державного бюджету додаткові кошти на будівництво та ремонт автомобільних доріг, належне фінансування закладів охорони здоров’я та будівництво садочків та шкіл у Поліссі.

Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися