Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Юрій Михальчук
Житомирська область, виборчий округ № 66
Межі округу: місто Малин, Брусилівський, Володарсько-Волинський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Черняхівський райони
Біографія:

43 роки, м. Житомир
Економіст, підприємець в галузі зеленої енергетики. Один із лідерів Люстраційного комітету Житомирщини. Домігся недопущення призначення на посаду начальника УМВС області Фокіна, був одним з ініціаторів недовіри до губернатора Кізина, що призвело до зняття губернатора з посади.Пряма мова
«Відмінити квоти партій на посади міністрів та керівників органів виконавчої влади. Високопосадовців треба обирати за професійними якостями, вони повинні відповідати люстраційним крит
Програма
  • Здійснити перерозподіл повноважень між центральними та місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (передача частини повноважень на місця) та створити умови для забезпечення самоокупності областей.

  • Створити сприятливі умови для розвитку молодих сімей та збільшення народжуваності, в тому числі через збільшення виплат на новонароджених, адресної державної допомоги багатодітним сім’ям, одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям. Належне забезпечення реалізації програм «Перше робоче місце» для молоді.

  • Депутатський контроль за виконанням планових робіт по ремонту доріг, будинків, під'їздів, обрізці сухого гілля аварійних дерев тощо – найефективніший спосіб покращення життя міського мешканця.

  • Допомога у розвитку центрів дозвілля для підлітків – одне з основних завдань. Необхідно відроджувати палаци культури, спортивні секції, позашкільні гуртки, організовувати актуальні для сучасних підлітків форми проведення дозвілля.

  • Розробка та впровадження програм, що стимулюють підприємства до впровадження сучасних технологій, захистять природу нашого регіону від забруднення, врятують окрасу міста – річку Тетерів і дозволять нашим дітям дихати чистим повітрям.
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися