Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 067-209-59-11
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Віктор Очкур
Київ, виборчий округ № 216
Межі округу: частина Дарницького (виборчі дільниці № 800157 – 800204, 801075), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800408 – 800430, 800435 –800437) районів міста Києва
Біографія:
60 років, Київ
Заступник генерального директора «Компанії «Енергобудлизинг». Співзасновник та Генеральний секретар «Української Академії бойових мистецтв», помічник віце-президента федерації спортивного туризму України. З перших днів Євромайдану активний учасник 28 Сотні Самооборони, координатор з люстрації Самооборони Київської області.
Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 067-209-59-11

Пряма мова
«Хочу створити дієву систему профілактики та лікування алкогольної, тютюнової та іншої залежності, дати гарантії на право приватної власності, безперешкодне ведення легального бізнесу, та невтручання держорганів в господарську діяльність. 
Щодо нагальних проблем свого округу — буду займатися добудовою Дарницького залізничного вокзалу, вдосконаленням системи транспортного сполучення та модернізацією очисних споруд Бортницької станції аерації»
Програма
  • Створити для вирішення нагальних потреб дільничні комітети з мешканців району, і наділити їх повноваженнями помічників народного депутата України.

  • Завершити будівництво Дарницького залізничного вокзалу та удосконалити систему транспортного сполучення району.

  • Створити дієву систему профілактики та лікування алкогольної, тютюнової та іншої залежності.

  • Провести реконструкцію п’ятиповерхових житлових будинків першого індустріального домобудування, які були побудовані у 50-60 роках минулого століття.

  • Терміново реконструювати Бортницьку станцію аерації, яка загрожує екологічною катастрофою всьому Лівобережжю Києва.
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися