Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 098-230-47-71
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Олександр Пантюхов
Рівненська область, виборчий округ № 152
Межі округу: частина міста Рівного (виборчі дільниці № 560901 – 560913, 560915 – 560974, 560984 – 561004)
Біографія:

35 років, Рівне
Підприємець. Заступник голови Рівненської міської організації УНСО. Домігся зміщення з посади директора Рівненського заводу високовольтної апаратури, який збирався залишити без роботи половину колективу заводу. Під час Євромайдану був комендантом одного з рівненських наметів у Києві. Брав участь у штурмі Рівненської обласної ради. Брав участь в АТО.


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 098-230-47-71

Пряма мова

«Першим ділом займуся люстрацією старої влади — ініціюю  перевірку суддів та правоохоронних органів у себе на окрузі, звільню усіх суддів, що приймали незаконні рішення у період правління Януковича. Також забезпечу створення ефективних загонів територіальної оборони».

Програма
  • Розробити законопроекти, спрямовані на освоєння альтернативних джерел енергії, впровадження новітніх технологій на виробництвах, модернізацію економіки.

  • Виділити кошти на модернізацію застарілої системи міського водовідведення у Рівному, що допоможе вирішити проблему постійного затоплення центральної частини міста в період активних дощів.

  • Сприяти виділенню додаткових коштів з центрального бюджету на ремонт житлових будинків та закладів комунальної власності, адже станом на сьогодні значна частина житлового фонду міста перебуває у аварійному стані.

  • Ініціювати на загальнонаціональному рівні перевірку діяльності правоохоронних, контролюючих та судових органів Рівного з метою виявлення фактів зловживань, корупції та притягнення відповідальних осіб до кримінальної відповідальності.

Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися