Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 067-744-20-01
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Оксана Піддубна
Полтавська область, виборчий округ № 146
Межі округу: частина Автозаводського району (виборчі дільниці № 531040 –531085, 531099, 531100), Крюківський район міста Кременчука
Біографія:
36 років, м. Кременчук
Економіст за фахом. Працює на підприємстві КрАЗ. Депутат Автозаводської районної ради м. Кременчука Полтавської області, відома принциповою позицією щодо дерибану землі та бюджетних коштів. Була обрана секретарем Громадської ради при Управлінні внутрішніх справ Кременчука представниками 22 громадських організацій.
Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 067-744-20-01

Пряма мова

«Перший крок у парламенті - переглянути доцільність перебування держслужбовців, суддів, прокурорів, які були при владі при режимі Януковича.Також зменшення апарату державного управління в місті Кременчуці»


Програма
  • Запровадити надбвки до пенсії, не нижчі київських, за рахунок бюджету міста тим пенсіонерам Кременчука, які мають на це підстави.

  • Довести до ладу дитячі лікарні, які на даний час в такому занедбаному стані, що становлять загрозу для здоров’я дітей.

  • Проводити відкритий, прозорий розподіл земель міста з урахуванням інтересів місцевих громад та під їх контролем.

  • Переформовувати районні ради міста на центри надання послуг громадянам при міськраді.

  • Проводити будівництво та капітальний ремонт доріг у кожному пункті округу.Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися