Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 063-218-15-18
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Ігор Постановський
Київська область, виборчий округ № 96
Межі округу: міста Буча, Славутич, Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Поліський райони
Біографія:

42 роки, м. Київ
PR-консультант, видавець, громадський діяч. Засновник проектів «Слово і Діло», «Новини Дня» та інших. Активіст Самооборони в Київській області, активний учасник Євромайдану. Брав участь в люстрації суддівського корпусу Києво-Святошинського районного суду.


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 063-218-15-18

Пряма мова
«Прийняття закону про докорінну реформу армії повинне стати початком роботи парламенту. Армія має функціонувати за швейцарським зразком, коли кожен громадянин чоловічої статі є солдатом, здатним у військовий час за декілька годин стати на захист держави із власною зброєю». 
Програма
  • Усунути від влади тих, хто сьогодні перерозподіляє ресурси місцевих громад на свою власну користь, шляхом проведення люстрації місцевих судів, прокуратури, міліції та чиновників районних адміністрацій, які звикли використовувати свої посади, як корупційну кормушку.

  • Прийняти законопроект про громадський контроль над чиновниками державної та місцевої влади, щоби надати територіальним громадам ефективний інструмент контролю.

  • Розширити можливості та збільшити ресурси громади, що дозволить забезпечити фундамент сталого розвитку територій та забезпечить добробут їх мешканців.

  • Забезпечити постійну підтримку місцевих батальйонів територіальної оборони.

  • Сприяти розвитку енергозберігаючих технологій в окрузі.

  • Розпочати будівництво нових дитячих та спортивних майданчиків.

Новини кандидата
16 жовтня
Всі незаконно передані землі в приватні руки за часів старої влади повинні бути повернені громаді. Про це заявив кандидат в народні депутати України від партії «ВОЛЯ» по 96 виборчому окрузі, прес-секретар штабу Київської обласної самооборони Ігор Постановський.
 
8 жовтня
Щоб ліквідувати корупційні схеми у системі земельних відносин необхідно кардинально змінити існуючу законодавчу базу – про це заявив кандидат від партії «ВОЛЯ» по 96 виборчому округу, секретар Самооборони Київської області Ігор Постановський під час ефіру на каналі Чорноморська ТРК.
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися