Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 050-16-43-444
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Євген Семенов
Кіровоградська область, виборчий округ № 100
Межі округу: частина Кіровського (виборчі дільниці № 350876 – 350881), частина Ленінського (виборчі дільниці № 350892, 350893) районів міста Кіровограда, Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Кіровоградський, Компаніївський, Новоукраїнський райони, селище міського типу Нове Кіровоградської міської ради (виборчі дільниці № 350870 – 350873, 350891)
Біографія:

33 роки, м. Світловодськ
Економіст, аналітик в галузі розвитку внутрішнього ринку сільхозпродукції та ії експорту. Учасник Євромайдану, зараз забезпечує допомогу силам АТО. Організував роботу громадських приймалень у Кіровограді та Кіровоградській області з надання безкоштовної правової допомоги. 

Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 050-16-43-444

Пряма мова
«Нардепи мають почати роботу нового парламенту зі встановлення систематичного контролю за виконанням люстраційних процесів. Крім того, маємо об’єднати зусилля, щоби створити нову конкурентоспроможну економіку за рахунок інноваціий. І третє — треба створювати інформаційні центри з надання безкоштовної юридичної допомоги, що забезпечить захист прав громадян та підвищить правову культуру населення».
Програма
  • Створити центри громадської консультації та надання безоплатної правової допомоги мешканцям Кіровоградщини.

  • Передати  територіальним громадам на місця усі повноваження, необхідні для розвитку та розбудови інфраструктури Кіровоградщини. Громада буде самостійно вирішувати, яку школу, дитячий садок, лікарню, дорогу будувати чи ремонтувати. Закон визначить відсоток від кожного з державних податків, який напряму буде спрямований до місцевих бюджетів.

  • Громадяни повинні мати можливість відкликати депутатів усіх рівнів у разі невиконання ними взятих на себе зобов’язань. Пільги, привілеї та недоторканність народних депутатів, Президента та суддів повинні бути скасовані.

  • Земля має належати виключно народу України. Ефективна підтримка державою сільського товаровиробника. Має бути запроваджено безвідсоткові довготермінові позики для розвитку підприємництва у сільських районах.

  • Стимулювати самозайнятість, підтримувати малий і середній бізнес. Створювати нові робочі місця та гарантувати перше робоче місце для молоді. Стратегічні галузі економіки та монопольні підприємства мають перебувати у державній власності. Скоротити кількість і зменшити ставки податків, спростити систему оподаткування.

Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися