Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 098-586-25-08
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Євгеній Шевченко
Чернігівська область, виборчий округ № 210
Межі округу: місто Прилуки, Бобровицький, Козелецький, Прилуцький райони
Біографія:

42 роки, Прилуки
З 2004 року – генеральний директор ТОВ «Агросталь». Був учасником Євромайдану у Києві та Запоріжжі. Є співавтором Закону «Про очищення влади», працював у робочій групі  з його підготовки. Ініціатор багатьох законопроектів у Верховній Раді Україні. Активно займається юриспруденцією та вивченням конституційного права.


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 098-586-25-08

Пряма мова

«Процеси децентралізації та люстрації влади без глибокої реформи судової системи не матимуть жодного ефекту. Судові процеси в України мають елементи, які поєднують у собі принципи англо-саксонського та континентального права. Саме це дає змогу суддям зловживати своєю владою та реалізовувати корупційні схеми. Тому в роботу судової системи необхідно внести принцип «встановлення об'єктивної істини», який стане певним запобіжником зловживань та перевищення повноважень суддів»


Програма
  • Провести реконструкцію и капітальний ремонт доріг при в’їзді у Прилуки з боку села Заїзда та Манжосівки.

  • Забезпечити освітлення вулиць у Прилуках, Козельці та Бобровиці. Будуть освітлені не тільки центральні вулиці, а й віддалені райони цих населених пунктів.

  • Внести зміни в податкове законодавство України, якими передбачити значне зниження податку на прибуток з отримання орендної плати за землю  (земельних паїв), а точніше з 15% до 3 %.

  • Спростити процедуру приватизації земельних ділянок та нерухомості (будинки, квартири тощо). Процес приватизації має займати не більше одного тижня. Вартість оформлення документів не повинна перевищувати 10% від мінімального прожиткового мінімуму в Україні.

  • Звернути особливу увагу на відтворення, реконструкцію та будування нових спортивних майданчиків у Прилуках, Козельці та Бобровиці.

  • Виділити кошти на тематично–оздоровчі будинки для людей похилого віку денного типу.

Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися