Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 050-777-39-73
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Віталій Штефуца
Закарпатська область, виборчий округ № 68
Межі округу: міста Ужгород, Чоп, Ужгородський район
Біографія:

30 років, Ужгород
Політолог, кандидат політичних наук, викладач Ужгородського національного університету. Зі студентських років займається громадською діяльністю, зокрема розвитком молодіжної політики в закарпатському регіоні. З 2013 року – заступник голови комісії з питань розвитку міждержавних зв’язків та транскордонного співробітництва і євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації.


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 050-777-39-73

Пряма мова
«Протягом року лишень через КПП, підпорядковані Чопскій митниці, на територію України в'їжджає близько 35 тисяч автомобілів з іноземними номерами, що перебувають у власності громадян України, які створюють черги та незручності на державному кордоні. Тому першочерговим кроком буде внесення змін до Податкового кодексу стосовно правил перетину державного кордону та митного оформлення транспортних засобів, що перебувають на державному обліку країн ЄС та належать громадянам України».
Програма
  • Створити робочі місця для повернення заробітчан і першочергового працевлаштування молоді, жінок, одиноких матерів та сиріт.

  • Поширити право перетинання державного кордону у спрощеному порядку на усіх жителів району.

  • Зміцнити матеріальну базу шкіл та дошкільних закладів, провести їх комп'ютеризацію.

  • Виконати програму будівництва та ремонту доріг.

  • Допомога малозабезпеченим громадянам та пенсіонерам через впровадження відповідних державних програм та недержавні фонди. 

Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися