Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 097-971-16-42
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Юрій Андреєв
Київ, виборчий округ № 213
Межі округу: частина Деснянського району міста Києва (виборчі дільниці № 800215 – 800227, 800236 – 800243, 800254 – 800270, 800273 – 800304, 801068 – 801071, 801079, 801080)
Біографія:

26 років, м.Київ
Підприємець, громадський діяч, активіст громадського об’єднання «Новий Київ». Один з учасників Податкового Майдану. Під час Євромайдану постійно знаходився на Майдані Незалежності. Організував Громадську Варту Деснянського району. Після повалення режиму Януковича бере активну участь у мітингах за прийняття люстраційних законів.


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 097-971-16-42

Пряма мова

«Один із пріоритетів — повернення до комунальної власності стратегічно важливих підприємств, які були приватизовані за попередні періоди. Я обов’язково створю відкритий доступ до інформації щодо розподілення бюджетних коштів. Також вважаю необхідним реформувати житлово-комунальний сектор, щоби демонополізувати житловокомунальне господарство»

Програма
  • Реформування житлово-комунального сектору у напрямку його демонополізації. Повернути до комунальної власності стратегічно важливі для міста підприємства — «Київенерго», «Київводоканал», «Київгаз», «Київхліб» та інші.

  • Закрити в місті Києві всіх «наливайки» і вирішити наболіле питання з незаконними кіосками. Наше завдання — створити умови для розвитку торгівлі та сервісних послуг за європейськими стандартами.

  • Забезпечити якісний ремонт шкіл, дитячих садочків та лікарень в окрузі, доріг та тротуарів, прибудинкової території, а також налагодження комунальної системи.

  • Встановити світлофори там, де це життєво необхідно. Безпека та цінність людського життя — понад усе.

  • Забезпечити для кожного будинку зручні та доступні місця для паркування авто, облаштувати у кожному дворі сучасні спортивні та ігрові майданчики, а також територію для вигулу домашніх тварин.

Новини кандидата
20 жовтня
Діяльність політика та кандидата в нардепи визначається не кількістю бордів, а реальними справами. Про це заявив кандидат в народні депутати України від партії «ВОЛЯ» за 213 виборчому округу Юрій Андрєєв на зустрічі з мешканцями округу.
 
14 жовтня
Сьогодні, 14 жовтня, активісти партії «ВОЛЯ» під стінами Верховної Ради України виступили на підтримку прийняття антикорупційних законів.
 
3 жовтня
Юрій Андреєв три довгих роки присвятив нелегкій боротьбі з режимом та його слугами: поборов одну з корпорацій регіоналів, брав активну участь в Євромайдані та Автомайдані, за що його незаконно позбавили водійських прав, які довелось відстоювати в суді, організував Громадську Варту Деснянського району і брав участь в усіх пікетах та мітингах на підтримку люстраційного закону «Про очищення влади».
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися