Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном 38 (048) 7-888-333
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Руслан Форостяк
Одеська область, виборчий округ № 134
Межі округу: частина Малиновського району міста Одеси (виборчі дільниці № 511159 –511218, 511220, 511222 – 511244)
Біографія:
43 роки, м.Одесса
Спеціаліст у сфері безпеки та оборони, співзасновник одеського спецбатальйону МВС «Шторм», спецпідрозділу «Одеса» та борець з представниками клану Ківалова в Одеському судочинстві. Очолює штаб громадської організації «Рада Громадської Безпеки». В період анексії Криму — один з ініціаторів розгортання мережі блокпостів у області.
Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: 38 (048) 7-888-333

Пряма мова

«Нова Україна неможлива без реформування судової системи та знищення «ківаловщини» в системи правосуддя, що, по суті, є діагнозом для системи. Правосуддя – це фундамент, на якій стоїть держава, зміниться правосуддя, зміняться й інші гілки влади. Виборність суддів, перевірка на відповідність люстраційним критеріям, скорочення переліку повноважень голів судів – одні із пріоритетних принципів переформатування роботи галузі. В парламенті я буду добиватись ухвалення закону про створення муніципальної міліції, яку буде утримувати суспільство для охорони правопорядку. Також це гарантує здорову конкуренцію для всіх правоохоронних органів. Муніципальна міліція – це основа для створення міліції нового формату та її реформування» 


Програма
  • Невідкладно вжити заходів щодо забезпечення мешканців необхідною кількістю сучасних дитячих садків та відновити існуючі до сучасного якісного рівня.

  • Уже до кінця року провести необхідну реконструкцію ставка коло джутової фабрики з метою навести лад у екологічному стані району, на який існують численні дорікання мешканців, провести невідкладно заходи щодо забезпечення району сучасними системами каналізації, яка просто відсутня у приватному секторі.

  • На державному рівні підняти питання та узгодити з мешканцями завершення будівництва автомагістралі «Північ-Південь» без порушення інтересів громади району.

  • Створити умови для розвитку екологічно чистого господарювання у районі, акцентувати увагу та докласти зусиль на облаштування парків, рекреаційних зон, майданчиків відпочинку для надання району загальної привабливості у молоді та створити гідні умови проживання та відпочинку мешканців.
Новини кандидата
26 жовтня
 
17 жовтня
Для того, щоб будь-який закон виконувався, необхідно, перш за все, побудувати ефективну систему правосуддя. Про це в ефірі 7 каналу Одеси заявив кандидат в народні депутати України від партії «ВОЛЯ» по 134 виборчому округу Руслан Форостяк.
 
27 серпня
Руслан Форостяк – одесит, після анексії Криму організував блок-пости для захисту міста і області; співзасновник одеського спецбатальйону МВД «ШТОРМ», який зараз служить в АТО; веде боротьбу з С. Ківаловимта злочинною системою судочинства України; один із засновників, член партії «ВОЛЯ».
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися