Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 094-821-40-36
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Олексій Герман
Київ, виборчий округ № 218
Межі округу: частина Оболонського (виборчі дільниці № 800548 – 800576, 800579 – 800582), частина Святошинського (виборчі дільниці № 800781 –800822) районів міста Києва
Біографія:

36 років, м. Київ
Громадський діяч, підприємець. Співорганізатор руху «Звільнимо Київ Разом». Організатор акцій протесту за вибори Київради та мера Києва. 16 серпня 2013 року учасник блокування сесійної зали Київради разом із Єгором Соболєвим, Ігорем Луценко, Тетяною Чорновіл, за що отримав 5 діб адміністративного арешту. Один із засновників ГО «Ініціатива вільних та відповідальних людей «ВОЛЯ». Організатор студентського «Євромайдану», входив до складу координаційної ради «Євромайдану». Бере участь в АТО.


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 094-821-40-36

Пряма мова
«Найперше, чим займуся у парламенті — реформа судової системи, щоби не допустити злочинних рішень, які приймалися протягом років. Без звільнення суддів, які за хабарі засуджували невинуватих, побудувати нову країну просто неможливо. Також я буду всіляко сприяти реалізації Закону «Про очищення влади», який є запорукою зламу антинародної системи. Воля змінити державу належить вам, я лише інструмент суспільства для отримання змін, миру та реформ».  
Програма
  • Прийняття статуту м. Київ, що дозволить назавжди зробити всі процеси підконтрольними територіальній громаді.

  • Повернення районних рад, що дасть можливість громаді безпосередньо впливати на процеси життєдіяльності району.

  • Позбавлення депутатів Київради права приймати рішення про відчуження та довгострокову оренду земельних ресурсів територіальної громади без узгодження з громадою.

  • Зміна існуючої системи розподілу грошей територіальної громади (децентралізація), що призведе до якісного утримання територій, будинків та споруд та створення відкритої on-line системи фінансової звітності виконавчих органів влади для громадського контролю.

  • Утворення муніципальної міліції.

Новини кандидата
14 жовтня
Сьогодні нам вдалося домогтися звільнення Юрія Савченка – нещодавно призначеного керівника Автобусного парку №6 м.Києва, який дискредитував себе на попередніх посадах. Про це заявив кандидат у народні депутати України від партії «ВОЛЯ» по 218 виборчому округу Олексій Герман.
 
26 вересня
Олексій Герман за кілька років активної громадської діяльності домігся дозволу вільного доступу для киян до приміщень КМДА, за що відсидів 5 діб у СІЗО, з першого до останнього дня був на Майдані і входив до складу координаційної ради «Євромайдану», а після вторгення Росії в Україну захищав її незалежність у складі добровольчого батальйону «Донбас». Історія співзасновника Громадської організації, а пізніше - партії «ВОЛЯ».
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися