Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 098-423-69-23, +38 063-122-94-08
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Павло Гріннен
Рівненська область, виборчий округ № 154
Межі округу: місто Дубно, Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський, Радивилівський райони
Біографія:

45 років, м.Рівне
Підприємець, культурний діяч. Активний учасник Євромайдану, один з лідерів Люстраційного комітету Рівненщини. Автор антикорупційних ініціатив та протидії зловживанням у правоохоронній діяльності. З 2001 року є технічним директором Літературно-Культурного форуму Волапюк Осло Норвегія. Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 098-423-69-23, +38 063-122-94-08

Пряма мова
«У парламенті приділятиму найбільшу увагу соціальним програмам: збільшенню прожиткового мінімуму до об’єктивного рівня, фіксації пенсії відповідно до курсу валюти; прозорій системі фінансування медичних закладів; відповідальності держави за тяжко хворих людей ».
Програма
  • Вирішити проблему недостатнього фінансування закладів соціальної сфери округу,  зокрема — виділення коштів на ремонт та модернізацію технічного обладнання центральних районних лікарень, дитячих садочків та шкіл. 

  • Забезпечити виділення додаткових коштів на розвиток інфраструктури регіону, у першу чергу на ремонт та будівництво автомобільних доріг — на конкурентних засадах між відповідальними та чесними  виконавцями робіт.

  • Створити в окрузі сприятливі умови для ведення приватного підприємництва, в тому числі завдяки оперативній реакції на звернення громадян про порушення їх прав контролюючими органами з метою недопущення зловживань та проявів корупції.

  • Забезпечити належне фінансування Дубенського замку та Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битки», щоби закласти основу для розвитку внутрішнього туризму.

Новини кандидата
16 жовтня
Павло Гріннен - людина ВОЛІ, що організував Майдан в Дубно, а після повернення до України приєднався до люстраційного руху на Рівненщині, боровся зі зловживаннями у правоохоронній діяльності. Ось його історія.
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися