Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 093-274-65-00
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Сергій Розора
Львівська область, виборчий округ № 121
Межі округу: міста Борислав, Дрогобич, Трускавець, Дрогобицький район
Біографія:
47 років, Дрогобич
Підприємець. Голова ВО «Право». Обраний депутатом Дрогобицької міськради у 2005 року,  у 2006 здав мандат на знак протесту проти розкрадання землі. Зняв відоме відео про завезення на Банкову автобусів з провокаторами 1 грудня 2013. Бере участь у комісії з розслідування подій 01 грудня 2013 року. 

Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 093-274-65-00

Пряма мова
«Зупинити війну в України, віднайти важелі впливу на країни Європи та РФ в політичній та енергетичній сферах. Тоді можна йти далі — не допускати до влади тих, хто скомпрометував себе на попередніх посадах. Крім того, ми дуже потребуємо концепції пропаганди здорового способу життя» 

Програма
  • Відновити економічний потенціал Дрогобича та регіону з метою створення нових робочих місць.

  • Створити промислову ділянку, заплановану ще у 2005 році у Стратегічному плані розвитку Дрогобича, який ми з однодумцями розробляли спільно з USAID.

  • Створити бізнес–інкубатор для популяризації та поширення малого та середнього бізнесу в регіоні.

  • У зв’язку з російською агресією та занепадом соціального страхування переорієнтувати курорт Трускавець на європейського відпочивальника, для чого втілити інфраструктурний проект, який можна профінансувати з гранту ЄС в Програмі транскордонної співпраці.

  • Сприяти створенню конкурентних навчальних і медичних закладів, патріотичних молодіжних організацій та пропаганді здорового способу життя.

Новини кандидата
8 жовтня
Сергій Розора – людина ВОЛІ, без якого історія Майдану була б іншою, чиє сумління колись не дозволило залишатися депутатом міської ради, що покривала розкрадання землі, а згодом - бути членом партії, чий лідер зрадив її цінності.
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися