Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 068-868-53-85
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Артем Стельмашов
Київ, виборчий округ № 222
Межі округу: частина Солом’янського району міста Києва (виборчі дільниці № 800844 –800849, 800852 – 800864, 800866 – 800868, 800872, 800874 –800876, 800886, 800892 – 800949, 800957)
Біографія:

33 роки, м.Київ
Громадський активіст, політолог. Викладач журналістики та зв’язків з громадськістю Інституту міжнародних відносин НАУ та керівник порталу NovaUkraina.org. Активний учасник протестних рухів, один з координаторів кампаній «Звільнимо Київ разом», «Відкрита Київрада». Учасник Євромайдану, один з натхненників студентських протестів. 

Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 068-868-53-85

Пряма мова

«Вищу освіту треба реформувати, щоби надати їй більш практичне спрямування. Після закінчення університетів студенти часто не готові до конкуренції на ринку праці. Тому маємо створювати навчально-тренінгові центри за сприяння великих компаній та інноваційних підприємств, у яких студенти будуть навчатися новітнім технологіям з першоджерел та отримувати інформацію не тільки від теоретиків»

Програма
  • Вирішити проблему недостатнього практичного спрямування вищої освіти шляхом створення системи навчально-тренінгових центрів та коворкінгів для студентів із залученням провідних роботодавців. Крім того, сприяти реалізації студентами соціальних та бізнес-проектів під керівництвом фахівців-практиків.

  • Проводити на постійній основі ярмарки вакансій. Шукати та підтримувати талановиту молодь та дітей, сприяти творчій та науковій діяльності громадян.

  • Розробити та впровадити критерії, за якими керівник райдержадміністрації та його заступники звільнятимуться з посад у разі, якщо не буде досягнуто прогрес у сфері їхньої відповідальності. Зобов’язати керівників району витрачати щонайменше по пів робочого дня щотижня на прийом громадян.

  • Забезпечити всіх школярів і студентів безкоштовним доступом до Інтернету на основі новітніх технологій з доступом до визначеного переліку наукових та енциклопедичних Інтернет-ресурсів.

  • Запровадити кримінальну відповідальність за порушення депутатами принципу особистого голосування.

Новини кандидата
26 жовтня
В ніч на 26 жовтня на одномандатному виборчому округу №222 у Києві був змінений голова окружної виборчої комісії. Про це повідомляє штаб кандидата у народні депутати Артема Стельмашова, який балотується від політичної партії «ВОЛЯ» по 222-му округу Києва.
 
23 жовтня
Використання адміністративного ресурсу при організації зустрічей з кандидатами у нардепи – недопустимі, особливо у навчальних закладах. Це відголосок системи Януковича, який слугує індикатором антидемократичного спрямування діяльності кандидата. Таку думку висловив кандидат у народні депутати України від партії «ВОЛЯ» по 222 виборчому округу Артем Стельмашов.
 
16 жовтня
Недоторканність народних депутатів – це рудимент минулої епохи, зараз ми повинні її ліквідувати. Про це заявив кандидат від партії «ВОЛЯ» на 222 виборчому окрузі Артем Стельмашов.
 
14 жовтня
Такі методи політичної боротьби, як нищення інформаційно-агітаційних площин на окрузі – доказ того, що опоненти відчувають свою слабкість. Про це заявив кандидат в народні депутати України від партії «ВОЛЯ» по 222 виборчому округу Артем Стельмашов.
 
29 вересня
Артем Стельмашов — засновник інтернет-порталу NovaUkraina.org, який веде інформаційну контрборотьбу з російською пропагандою, співзасновник ініціативи «Звільнимо Київ разом», засновник унікального проекту професійного навчання для студентів «Медіашкола», активіст «ВОЛІ».
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися