Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 067-510-11-89
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Таміла Ульянова
Дніпропетровська область, виборчий округ № 26
Межі округу: Бабушкінський район, частина Кіровського району міста Дніпропетровська (виборчі дільниці № 121286 – 121291, 121293 – 121298, 121310 – 121315), селище міського типу Авіаторське Дніпропетровської міської ради
Біографія:

30 років, м. Дніпропетровськ
Юрист, 5 років служби в органах МВС України, 3 роки приватної практики. Активний громадський діяч, учасник Євромайдану Києва та Дніпропетровська. Голова Люстраційного комітету Штабу національного захисту Дніпропетровської області. Домоглася відсторонення з посади начальника УМВС в Дніпропетровській області Гогуадзе, начальника обласного управління ДАІ Вовчука та начальника управління природніх ресурсів та екології області Пахниці.


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 067-510-11-89

Пряма мова
«Своїм першочерговим завданням у ВРУ я бачу розробку та прийняття закону про відкликання народних депутатів України, що забезпечить високий рівень відповідальності парламентарів перед народом»
Програма
  • Запровадити дієві механізми контролю за діями влади через доступність інформації про рішення владних інституцій усіх рівнів, відкриту кадрову політику, відкритий доступ до інформації стосовно життя чиновників та політиків.

  • Розробити і впровадити на державному рівні програми посилення боротьби з корупцією. Маємо сформувати у громадськості свідому ідею, що давати хабар так само аморально, як і його отримувати.

  • Провести люстрацію в судовій, правоохоронній, податковій та митній системах. Люстрація держслужбовців усіх рівнів, підозрюваних у зловживаннях владою та своїми службовими повноваженнями.

  • Оновити склад держслужбовців за рахунок залучення молодих спеціалістів з наданням їм соціального захисту, але при цьому з максимальним посиленням їхньої безпосередньої відповідальності перед законом.

  • Акцентувати особливу увагу до допомоги на державному рівні всім учасникам та постраждалим у ході АТО на сході країни.

Новини кандидата
23 жовтня
Щойно у Дніпропетровську зникла кандидат у народні депутати від партії «ВОЛЯ», керівник місцевого Громадського люстраційного комітету Таміла Ульянова.
 
2 жовтня
Дніпропетровські активісти звернулися до Генпрокурора України із заявою, в якій вимагають зняття з посади обласного прокурора Романа Федика. Про це під час прес-конференції в медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» заявила голова люстраційного комітету Штабу національного захисту Дніпропетровська, кандидат в народні депутати від партії «ВОЛЯ» Таміла Ульянова.
 
22 вересня
Тамила Ульянова — юрист, громадський діяч. Ще 10 років тому розпочала свою боротьбу за відродження патріотичного руху в Дніпропетровську, переламним моментом якої став Євромайдан.
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися