17 квітня, 10:57

Людям потрібні заохочувальні механізми, аби інформувати правоохоронні органи про хабарників, - Сергій Таран

Аби громадяни повідомляли правоохоронні органи, в тому числі й Антикорупційне бюро, про факти корупції, повинні бути інституційні механізми, які стимулюватимуть їх до того. Українці мають разом з владою виявляти факти корупції і неухильно стежити, аби влада мала політичну волю її придушувати. Так прокоментував член Ради партії «Воля» Сергій Таран заклик президента України Петра Порошенка до українців повідомляти про випадки хабарництва.

«В світовій практиці повідомляти про корупцію означає бути громадянином. Тому що громадська свідомість для країн, де немає корупції – це, насамперед, активне протистояння корупції і співпраця з правоохоронними органами по її подоланню. Більше того, в багатьох країнах існує норма, за якою громадяни отримують підвищення в кар’єрі,  а іноді й грошові нагороди за викриття корупційних схем», - повідомив Сергій Таран.

Експерт підкреслив, що Антикорупційне бюро своєю діяльністю не буде дублювати  міліцію та прокуратуру, воно викриватиме корупцію виключно на найвищих щаблях влади.

Нагадаємо, 16 квітня 2014 р. президента України Петро Порошенко призначив Артема Ситника  директором Антикорупційного бюро та закликав громадян повідомляти про випадки хабарництва.

Прес-служба партії «ВОЛЯ»

Поділитися новиною:
Поділитися