Новини

1 лютого
 
14 вересня
Сьогодні Апеляційний суд Вінницької області продовжує розглядати провадження у справі активіста партії «ВОЛЯ» Юрія Павленка, більш відомого, як Хорт.
 
12 вересня
Народний депутат Юрій Дерев’янко («ВОЛЯ») вимагає від міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака терміново втрутитися в ситуацію з незаконним випалюванням деревного вугілля в місті Нетішин Хмельницької області, яке загрожує екологічною катастрофою. Про це йдеться в депутатському зверненні нардепа, направленому на адресу міністра.
 
6 вересня
 
6 вересня
 
31 серпня
У минулому році українська влада не використала 2 млрд доларів фінансової допомоги іноземних держав через те, що Уряд не визначився, хто і як розподілятиме ці кошти.
 
1 серпня
 
7 червня
Знищення чергових МАФів в Києві, на жаль, не вирішує питання їх функціонування. Проблема «кіосків» полягає в тому, що влада постійно тримає їх на нелегальному становищі, аби збагачуватись завдяки тіньовим схемам. Так прокоментував інформацію КМДА щодо знесення протягом травня в Києві 120 МАФів координатор партії «ВОЛЯ» у Києві Богдан Гребенюк.
 
20 травня
«ВОЛЯ» Києва вимагає притягнути до відповідальності столичних чиновників, які не запобігли кризовій ситуації з «Київським метрополітеном», та наполягає на проведенні відкритих конкурсів на керівні посади ключових муніципальних підприємств. Про це заявив координатора партії «ВОЛЯ» в м.Києві Богдан Гребенюк.
 
12 травня
 
20 лютого
 
20 лютого
 
15 лютого
Ключовою вимогою партії «ВОЛЯ» минулого тижня є скасувати ухвалу Окружного адміністративного суду Києва, що фактично відтермінував вибори до райрад столиці.
 
2 листопада
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк займається популізмом, коли декларує на словах турботу про сім’ї воїнів АТО, і в той же час вже півроку не виконує закон, який би полегшив їх життя.

Пошук