Новини

31 жовтня
Тільки проукраїнські сили мають формувати коаліцію і після того, як вони домовляться про спільні дії, треба починати підбір міністрів. Про це в ефірі телеканалу «1+1» заявив голова Громадського люстраційного комітету, кандидат у народні депутати України за списками Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.
 
30 жовтня
Громадська рада з питань люстрації при Міністерстві юстиції України буде тримати руку на пульсі та доводити до відома суспільства як відбувається процес люстрації в Україні. Про це в ефірі Громадського телебачення заявив голова Центральної контрольно-ревізійної комісії політичної партії «ВОЛЯ», номінант на членство у Громадській ради з питань люстрації Сергій Іванов.
 
27 жовтня
При Міністерстві юстиції України розпочав роботу сайт «Очищення влади України», якій відображатиме хід люстраційних процесів в країні. Наразі сайт знаходиться в стані наповнення.
 
24 жовтня
Майбутніх членів до складу Громадської ради з питань люстрації визначили не ми, а їхні професійні досягнення. Про це під час спільної прес-конференції з Міністром юстиції України Павлом Петренком заявив голова Громадського люстраційного комітету, кандидат у народні депутати України за списком Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.
 
24 жовтня
Голова Громадського люстраційного комітету Єгор Соболєв представив кандидатів до складу Громадської ради з люстрації при Міністерстві юстиції України. Представлення відбулося спільно з Міністром юстиції Павлом Петренком під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі сьогодні, 24 жовтня.
 
22 жовтня
В нашій країні справжніх посадовців, суддів та правоохоронців майже немає. Більшість з них є заробітчанами від влади. Про це в ефірі Сумської ОДТРК заявив голова Громадського люстраційного комітету, кандидат у народні депутати України за списками Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.
 
21 жовтня
Закон «Про відновлення довіри до судової системи» фактично не виконується, тому що влада саботує делегування людей у комісію, яка має перевіряти суддів, і створення Вищої ради юстиції. Про це заявив голова Громадського люстраційного комітету, кандидат в народні депутати України від Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв в розмові з українською службою «Deutsche Welle».
 
16 жовтня
"Не чекайте ніякого статусу, є Закон «Про очищення влади», який влада має виконати, домагайтеся цього". До цього закликав голова Громадського люстраційного комітету, кандидат в народні депутати України по списку Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв. Про це він написав у своєму блозі на «Українській правді».
 
15 жовтня
Парламентська газета «Голос України» сьогодні, 15 жовтня, опублікувала Закон «Про очищення влади». Закон вступає в дію на наступний день після його публікації, тобто вже завтра, 16 жовтня.
 
13 жовтня
Громадськість має стати локомотивом, мотором, тією силою, що забезпечить проходження люстрації по Закону. Про це заявив голова Громадського люстраційного комітету, кандидат в народні депутати України від Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі.
 
13 жовтня
Є норма Закону згідно якої люди які є учасниками бойових дій, звільняються від люстрації. Про це заявив Голова громадського люстраційного комітету, кандидат в народні депутати України від Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі
 
10 жовтня
Те, що сьогодні відбулось засідання уряду, присвячене прийняттю Закону «Про очищення влади», – це реальний старт люстраційних процесів в Україні. Про це заявив член партії «ВОЛЯ» Максим Маньковський за підсумками засідання Уряду, яке відбулося сьогодні, 10 жовтня, у приміщенні Кабінету Міністрів України.
 
10 жовтня
Протягом 10 днів з посад мають бути звільнені усі, хто автоматично підпадає під дію Закону «Про очищення влади». Про це заявив Голова громадського люстраційного комітету, кандидат в нардні депутати від «Обєднання “Самопоміч”», Єгор Соболєв.
 
8 жовтня
Сьогодні набагато важливіше навіть не ухвалення самих законів, включно із Законом «Про очищення влади», а те, що громадяни стають владою. Про це заявив голова Громадського люстраційного комітету, кандидат в народні депутати України від Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв, виступаючи на акції у підтримку антикорупційних законів.

Пошук