Новини

18 квітня
 
12 квітня
Розвиток туризму та створення підприємств легкої промисловості з залученням іноземних інвесторів – головні пріоритети для самбірської влади. Про це розповів під час Форуму малих реформ людина ВОЛІ, міський голова м.Самбір (Львівська обл.) Юрій Гамар.
 
6 квітня
Міський голова Нетішина (Хмельницька область) Олександр Супрунюк вперше став міським головою на позачергових виборах після Революції Гідності.
 
5 квітня
Людина ВОЛІ Олексій Момот вперше був обраний міським головою Вишгорода (Київська область). До того він був 5 років депутатом міськради і за цей час чудово розібрався у першочергових проблемах, які потрібно було вирішити для громади.
 
30 березня
Створення індустріального парку та залучення інвестицій – головні завдання Новороздільської влади. Саме на це спрямовані всі зусилля та ведуться перемовини з донорами та інвесторами.
 
29 березня
Андрій Залівский – мер м. Червоноград Львівської області. Девіз його передвиборчої кампанії: «Змінимо місто з любов’ю».
 
25 березня
Молодь повинна змінити людей старої системи у владі. Такий принцип сповідує людина ВОЛІ, заступник міського голови м.Винники (Львівська обл.) Богдан Шустер.
 
23 березня
У Києві вперше відбувся Форум малих реформ, де місцеві голови та лідери місцевого самоврядування презентували успішні кейси проведених ними реформ за перші 100 днів роботи.

Пошук