Новини

30 червня
Завтра, 1 липня 2015 р., о 9.30 партія «ВОЛЯ» запрошує всіх небайдужих під стіни парламенту, де продовжиться боротьба за права малого та середнього бізнесу.
 
2 червня
Завтра, 3 червня 2015 р., о 9-30 у приміщенні Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5, press-point) відбудеться брифінг народного депутата України Ірини Суслової.
 
11 березня
12.03.2014 (четвер) о 14.00 в приміщенні Антикризового медіа-центру ( Київ, вул. Хрещатик, Український дім) відбудеться прес-конференція, де представникам ЗМІ та громадськості оприлюднять схеми доведення до банкрутства та відчуження майна аграрних підприємств Запорізької області холдингом «Украгропром» Сергія Тарути.
 
18 лютого
Вечір-дискусія «Палаючі серця Майдану» в рамках розвитку арт-проекту «Майбутнє Майдану» відбудеться у приміщенні простору «ВОЛІ».
 
22 жовтня
 
13 жовтня
У заході також візьмуть участь представники Люстраціного комітету та Люстраційної сотні
 
11 жовтня
Раніше анонсована на 13 жовтня акція біля будівлі Апеляційного суду Київської області скасовується.
 
8 жовтня
У п’ятницю, 10 жовтня о 17.00 у місті Львові, на площі біля кінотеатру ім. Довженка відбудеться Люстраційне віче за участі голови Громадського люстраційного комітету, кандидата у народні депутати України від Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболева та кандидата у народні депутати України від партії «ВОЛЯ» по 115 округу Данила Дереги.
 
6 жовтня
У вівторок, 7 жовтня, о 10.00 під стінами Верховної Ради України розпочнеться акція #TOMATOBUCKETCHALLENGE на підтримку антикорупційних законів, до участі у якій політична партія «ВОЛЯ» запрошує своїх активістів.
 
16 вересня
Біля будівлі Верховної Ради проходить акція за люстрацію у владі. Учасники пікету, серед яких партійці ВОЛІ, активісти Громадського люстраційного комітету та автомайдану вимагають ухвалення законопроекту «Про очищення влади». Всього в акції бере участь близько пів тисячі людей.
 
1 вересня
У вівторок, 2 вересня о 9:00, в Києві під стінами Парламенту відбудеться мітинг на підтримку люстраційного законопроекту «Про очищення влади» (4359а). Ініціатори акції Громадський люстраційний комітет та політична партія «ВОЛЯ».
 
29 серпня
В Мистецькому Арсеналі відбудеться благодійний фестиваль УКРОП, метою якого є збір коштів на потреби учасників АТО. Офіційне відкриття та прес-конференція організаторів відбудеться в суботу, 30 серпня о 13:00.
 
21 серпня
26 серпня, об 11:00, за адресою вул. Садова 3а, зала 330 (Комітети Верховної Ради України) відбудеться засідання міжфракційної робочої групи з доопрацювання люстраційного законопроекту «Про очищення влади» (№ 4359а).
 
17 серпня
18 серпня 2014р. в селі Реклинець Сокальського р-ну Львівської обл. відбудеться зустріч кандидатів у члени ПП "ВОЛЯ" з метою створення Первинної партійної організації партії «ВОЛЯ» в селі Реклинець.

Пошук