Новини

29 жовтня
Через масові порушення та фальсифікації на 102-му мажоритарному окрузі результати виборів не відображають електоральні настрої населення. Про це на своїй сторінці у Facebook написав кандидат від партії «ВОЛЯ» по 102 виборчому округу Олег Рудницький.
 
29 жовтня
Кандидат у народні депутати України від партії «Воля» Ольга Галабала вважає, що результати голосування на 84-у виборчому окрузі сфальсифіковані та не відповідають реальному волевиявленню виборців. Про це вона повідомила під час прес-конференції в Івано-Франківську.
 
26 жовтня
В ніч на 26 жовтня на одномандатному виборчому округу №222 у Києві був змінений голова окружної виборчої комісії. Про це повідомляє штаб кандидата у народні депутати Артема Стельмашова, який балотується від політичної партії «ВОЛЯ» по 222-му округу Києва.
 
26 жовтня
 
23 жовтня
Щойно у Дніпропетровську зникла кандидат у народні депутати від партії «ВОЛЯ», керівник місцевого Громадського люстраційного комітету Таміла Ульянова.
 
23 жовтня
Використання адміністративного ресурсу при організації зустрічей з кандидатами у нардепи – недопустимі, особливо у навчальних закладах. Це відголосок системи Януковича, який слугує індикатором антидемократичного спрямування діяльності кандидата. Таку думку висловив кандидат у народні депутати України від партії «ВОЛЯ» по 222 виборчому округу Артем Стельмашов.
 
23 жовтня
У селищах Нові Санжари, Карлівці розповсюджуються неправдиві листівки та агітаційні матеріали, які мають на своїй меті дискредитувати кандидата від партії «ВОЛЯ» по 149 виборчому округу Олександра Кулика. Про це розповів сам кандидат, отримавши інформацію від виборців.
 
23 жовтня
 
22 жовтня
 
22 жовтня
 
22 жовтня
Представники опонентів намагаються залякати агітаторів кандидата від партії «ВОЛЯ» по 173 виборчому округу Олександра Лебеденка. Про це повідомляє особисто кандидат, пояснюючи таку поведінку конкурентів втратою ними рейтингів та шансів на перемогу.
 
21 жовтня
Політична партія «Громадянська позиція» на парламентських виборах на 84 виборчому окрузі підтримує кандидата у народні депутати України від партії «ВОЛЯ» Ольгу Галабалу. З такою заявою виступив голова Івано-Франківської обласної організації партії "Громадянська позиція" Микола Ладовський.
 
20 жовтня
Опоненти на окрузі використовують брудні методи боротьби проти «волівця» Олександра Кулика, розповсюджуючи нібито від його імені кольорові листівки проти інших кандидатів. Про це заявив сам Олександр Кулик, який балотується від партії «ВОЛЯ» по 149 виборчому округу (Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Машівський, Новосанжарський, Чутівський райони).
 
20 жовтня
Реалізація Закону "Про очищення влади" (люстрацію) та запровадження відкритих кадрових конкурсів і громадського контролю за призначенням посадовців, як це передбачає ініціатива "Національний кадровий резерв", дозволить залишити в минулому партійні квоти при розподілі державних керівних посад. А також забезпечить середній ланці посадовців можливість зробити кар`єру, сказав на презентації всеукраїнського проекту "Національний кадровий резерв" у Івано-Франківську народний депутат, розробник закону про люстрацію, член Ради партії "ВОЛЯ", кандидат до Верховної Ради по 87 виборчому округу Юрій Дерев`янко

Пошук

  • Усі новини
  • Всі
  • Головні
  • Регіональні
  • Анонси подій
  • Люстрація
  • Інститут розвитку громад
  • Форум малих реформ
  • Вибори 2014