7 травня, 09:00

Людина ВОЛІ Вадим Токар: Те, що інші декларують, ВОЛЯ реально робить

Координатор Макарівської районної партійної організації, за фахом юрист, двічі депутат селищної ради, активний учасник подій на Майдані,  заступник голови Федерації Футболу Макарівського району.

Чому  став активістом ВОЛІ?

Вадим Токар пояснює: «Я - не новачок у політичних справах на місцевому рівні. Вже вдруге є депутатом селищної ради, щоразу обирався як самовисуванець. За останні роки пережив багато політичних розчарувань, оскільки зрозумів, що більшість партій – це лише політичні проекти. Але «ВОЛЯ», як на мій погляд, має зовсім іншу природу. Це молода політична сила нового формату, яка виникла на вістрі революційних подій в Україні і дотримується принципів Майдану…».

За словами людини ВОЛІ, він  не просто прийшов до цього рішення. Багато часу приділив аналізу програмних засад, спілкувався з лідерами партії ВОЛЯ, вивчав її структуру. Вирішальним фактором для приєднання вважає  відсутність вождизму та принцип партійного будівництва, що здійснюється знизу, опираючись на реальних людей, на їх конкретні справи, а не окремі обличчя, які вже набили оскомину народу.

«…Мені близька ідеологія кардинальних змін  в країні. Це означає, що діючу архаїчну систему державотворення потрібно змінити на нову сучасну,  в основі якої загальнолюдські цінності, а не інтереси окремих людей і кланів», - стверджує Вадим Токар.

Про партійне будівництво

«Будівництво партії в Макарівському районі відбувається планомірно. У нас діє ядро активістів з 4-5 чоловік, завдяки роботі яких вже  працюють первинні організації як в селищі, так і в селах регіону. Робота ця не припиняється», - ділиться Вадим Токар.

Активіст  ВОЛІ впевнений, що основою партії ВОЛЯ в Макарівському районі є молодь, а за соціальним статусом – це люди вільної праці, переважно підприємці, які зараз серйозно потерпають від недолугої політики «Уряду камікадзе».

Сподіватися на те, що система, яка багато років знаходилася під п’ятою Партії регіонів, самоочиститься і звільниться від впливу адмінресурсу - марно. Оскільки й досі керівні посади, навіть середньої ланки,  займають колишні (нерідко вже «перефарбовані») регіонали. Ці фактори на тлі імітації очищення влади вже в найближчому майбутньому можуть всіляко сприяти реваншу сил «антимайдану».  Саме  тому своє завдання Вадим вбачає в єднанні здорових і молодих сил, які покладаються на себе, на свої знання і вміння, а не на директиви згори.

Політична привабливість ВОЛІ

На думку Вадима Токаря,  перспектива розвитку партії ВОЛЯ в її унікальній багатолідерній моделі  та конкретних справах, спрямованих на подолання корупційних схем, абсолютної влади олігархії та захисті інтересів простих людей. При тому, те, що інші декларують, ВОЛЯ реально робить.

Активіст, серед інших, головним завданням на місцях вважає якнайширше висвітлення діяльності партії. Вона молода і мало людей знають про партію ВОЛЯ. І в цьому мають свою роль зіграти інформаційна підтримка партії. Тим більше, що зараз зростає попит на нові незаангажовані політичні сили, на нових лідерів громадської думки, які не були при владі і  той же час уже відомі завдяки своїй активній позиції у питаннях сьогодення: участь у подіях на Майдані, допомога АТО, переселенцям тощо.

На часі – укріплення позицій самоврядних громад

На переконання Вадима Токаря, серед найбільш гострих питань, які  турбують активістів на місцях – це реальна, а не декларована децентралізація та укріплення позицій самоврядних громад. Для того, щоб наповнити змістом ці поняття потрібно  багато працювати на законодавчій ниві та прибрати існуючі прогалини, що виникли у зв’язку з прийняттям Бюджету-2015. Будь-яке повноваження, що передане з центру на місця, повинно бути підкріплено відповідним фінансовим ресурсом. Про це як раз і потрібно думати та шукати паритет між Києвом і владою на місцях.

Поділитися новиною:
Поділитися