5 жовтня, 11:48

Дерев’янко і Стандіо представили команду «ВОЛІ» у Долині

Народний депутат України від партії «ВОЛЯ» Юрія Дерев’янко представив мешканцям Долинського району команду своїх однодумців, які балотуватимуться до місцевих рад на виборах 25 жовтня.

«Ми вийшли на Майдан, щоб відбулися зміни. Після Майдану більшість з нас прийняли відповідальне рішення – ми сказали, що не будемо залишатися громадськими діячами, а готові йти у владу. Для того, щоб мати безпосередній вплив на всі процеси, які відбуваються в державі», – відзначив Дерев’янко.

Від Долинського району до обласної ради кандидуватимуть боєць АТО Андрій Стандіо, юрист Едуард Орищенко, освітянин Лілія Галюк та депутат Новичанської сільради Андрій Курташ.

«Здобувши стійкість до боротьби на сході України, я відчуваю підтримку нашої команди, яка готова йти і змінювати Прикарпаття та нашу Долинщину зокрема. У нас прийнято, що людина, яка йде працювати у державну установу робить все, щоб держава працювала на неї. Ми хочемо це змінити і показати своїм прикладом, що люди можуть приходити і працювати на свою громаду та державу, - відзначив Андрій Стандіо. - Ми маємо чітку програму, яку ми зобов’язуємося виконувати. Ключовим у нашій роботі буде патріотизм».

«Мені відомі проблеми наших краян. І тому я, як фаховий юрист, прийняв рішення балотуватися з командою ВОЛІ, щоб вирішити їх, докорінно змінити систему. Як кажуть: стукайте і вам відчинять, і тому ми повинні достукуватися до кабінетів інертних і лінивих чиновників і заставляти їх працювати на благо нашої держави, держави для кожного, а не для купки олігархів», - відзначив Едуард Орищенко.


Нагадаємо, Андрій Стандіо - є координатором Долинського районного осередку партії «ВОЛЯ». Андрій Стандіо закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, здобувши вищу освіту за спеціальністю «Економіст». Активно займався спортом, щиро сповідує здоровий спосіб життя. Активіст самооборони Майдану в часи Революції гідності. Учасник бойових дій на сході нашої держави, доброволець добровольчого батальйону «Айдар». Отримав поранення. На даний час демобілізований.

Едуард Орищенко отримав юридичну освіту, закінчивши Латвійський університет в м. Рига. Працював юрисконсультом на Долинському газопереробному заводі. З 1992 року і по теперішній час військовослужбовець при силових структурах. Займається спортом: був членом команди з міні-футболу, яка стала чемпіоном району, захоплюється шахами, вважає спорт запорукою виховання здорової та сильної нації. Кандидат в депутати до обласної ради.

Лілія Галюк закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, отримавши кваліфікацію спеціаліста з «Початкового навчання». Наразі працює культорганізатором Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості. Організовує змістовне дозвілля гуртківців закладу. Разом з дітьми проводить благодійні акції та волонтерські проекти. Зокрема, провела акцію «Напиши писанку для солдата», благодійний проект «Україна – це ми, ми – це Україна!».

Андрій Курташ – чинний депутат Новичанської сільради. За час свого депутатства організував на своєму окрузі проведення водоводу з м.Долина, ремонт електромереж, ремонт доріг, в т.ч. з асфальтобетонним покриттям, вивчав та допомагав жителям села вирішувати їхні соціально побутові проблеми. Допомагав своєму батькові в фінансуванні та будівництві на території села каплиці ім.Св.Андрія Первозванного УГКЦ. На даний час чимала каплиця фактично виконує роль церкви в селі, так як це єдиний культовий заклад. Оскільки є потреба збільшити площу, цього року прийняв рішення і за свої кошти веде роботи по розширенню Божого храму.

З початком ведення Росією війни з Україною Андрій Курташ створив з товаришами та очолив вокально-інструментальний гурт "Чотарі", який виконує і популяризує українську військово-патріотичну пісню серед жителів, учнівської молоді.

Поділитися новиною:
Поділитися