19 жовтня, 15:51

До влади мають прийти чиновники нового зразка - Пришляк, «ВОЛЯ». ВІДЕО

До влади мають прийти чиновники нового зразка - Пришляк, «ВОЛЯ»

Не допустити реваншу регіоналів і корупціонерів до влади – це першочергове завдання, яке ставлять перед собою активісти партії «ВОЛЯ».

Тетяна Пришляк.

За її словами, закон «Про очищення влади» на Прикарпатті не працює взагалі. Тетяна Пришляк назвала найбільш цинічні випадки, коли люди, які зловживали своїми посадами, сьогодні зайняли високі чини.

«Зокрема забудовник, який незаконно хотів забудувати зону навколо міського озера в Івано-Франківську, став директором департаменту екології ОДА. Головний лікар однієї з районних лікарень, який допустив зловживань більше, як на 2 млн. гривень, очолив департамент охорони здоров’я і тепер розпоряджається бюджетом у розмірі 610 млн. гривень. Керівництво одного з найкорумпованіших відомств області – управління лісового та мисливського господарства – залишається незмінним протягом 16 років. І в районах, містах і селах ми бачимо, що ті люди, які слугували режиму Януковича, залишаються на своїх місцях. Інакше, як контрреволюцією, сьогодні в час війни, після Революції гідності це не назвемо», - констатує Пришляк.

Тому команда партії «ВОЛЯ» ініціює негайне звільнення таких чиновників та перевірку їх роботи. А всі статки, які вони нажили, грабуючи громади, повинні бути конфісковані, переконані «волівці».

«Партія «ВОЛЯ» бачить Прикарпаття краєм із зразковими чиновниками – відкритими, фаховими, ввічливими. Тому пропонує створити кадровий резерв на Прикарпатті з онлайн-доступом до вакансій на державну службу. Службовці органів самоврядування мають постійно вчитися, кожна вакансія має виставлятися прозоро на онлайн-ресурсах рад і на кожну вакансію має бути вже сформований професійний кадровий резерв, підсумувала Пришляк. – «ВОЛЯ» ініціює відкриття Інституту муніципального управління та постійно вчитиме лідерів громад. Ми також пропонуємо створити відкриті кадрові конкурси на заміщення всіх посад».

Нагадаємо, партія "ВОЛЯ" представила План розвитку Прикарпаття

Тетяна ПРИШЛЯК, Надвірнянський район

Журналіст, редактор, режисер.

Пройшла шлях від рядового журналіста, редактора новин до головного редактора ТРК «Надвірна» з 1999 року. Була одним із засновників ГО «Студентське братство» на Надвірнянщині, ініціатор першого в Україні проекту шкільного самоврядування «Міський шкільний парламент», за що була нагороджена Премією Кабінету Міністрів України та Відзнакою Верховної Ради України.

2012 – займається активною громадсько-політичною діяльністю. Є помічником-консультантом народного депутата України Юрія Дерев’янка.

У 2013 році ініціювала створення Штабу Національного спротиву Надвірнянщини. Була одним із лідерів Надвірнянського Майдану, після Революції Гідності активно займається волонтерством.

Разом з іншими людьми ВОЛІ та громадськістю Надвірнянщини домоглася звільнення директора Назавизівської школи Ярослава Будзака, якого звинувачують у розкраданні майна недобудованого навчального закладу. Суму збитків оцінюють у 200 тис. гривень. Також Тетяна вимагала від районної влади не допустити реєстрації на виборах Опозиційного блоку – за що отримала погрози, проте не відступила.

«Ми не можемо допустити відновлення старого режиму в жодній формі. Ні у вигляді ніби-то «опозиційних», а насправді пропутінських блоків, ні у вигляді корумпованих чиновників».

    Цілі в облраді:

- Викорінити корупцію на місцевому рівні.

- Створити відкритий реєстр власності громади для контролю за використанням спільного майна.

- Домогтися реального очищення влади від чиновників режиму Януковича. 

Поділитися новиною:
Поділитися