21 жовтня, 16:47

Володимир Парасюк закликав підтримати Михайла Якимчука з «ВОЛІ» на виборах до обласної ради. ВІДЕО

Днями у Верхні відбулася зустріч громади із народними депутатами Володимиром Парасюком, Іриною Сусловою та кандидатом у депутати обласної ради від партії «ВОЛЯ» Михайлом Якимчуком.

Нагадаємо, представники партії «ВОЛЯ» Михайло Якимчук та Ольга Галабала не раз консультували громаду Верхні щодо децентралізації влади та брали активну участь у створенні Верхнянської громади. Михайло Якимчук запевняє: буде підтримувати Верхнянську громаду у розвитку, навіть якщо не переможе на виборах. Однак із депутатських мандатом потрапити у чиновницькі кабінети, звісно, простіше.

Народні депутати Володимир Парасюк та Ірина Суслова приїхали до Верхні на зустріч із громадою, щоб підтримати кандидата від «ВОЛІ» Михайла Якимчука на виборах до обласної ради за списками «ВОЛІ».

"Я підтримую його, як особистість", — запевнив мешканців села Володимир Парасюк

На його думку, місцеві вибори є надзвичайно важливими. Адже, він, як народний депутат «щодня отримує листи мішками». Левова частка скарг — на органи місцевого самоврядування. На цих виборах, вважає нардеп, люди мають реальний шанс переобрати місцеву владу. Оскільки вибори — «перехідні», то виборці вручають кандидатам карт-бланш, можуть реально їх «прощупати», зрозуміти, хто чим дихає і чи варті ці люди, щоб їм довіряти й надалі.

Володимир Парасюк «спеціалізується» на викоріненні корупції. Каже: не всі — захланні злісні корупціонери, адже багатьох людей до корупційних дій штовхає надзвичайно низький рівень життя.

На думку Володимира Парасюка, потрібно не боятися давати шанс молодим людям. 

На зустрічі лунали і гострі запитання. Зокрема, «ВОЛІ» закинули те, що вона — молода партія, тож, може бути «кишеньковим» проектом. Також питали про те, хто фінансує передвиборну кампанію «ВОЛІ».

Народний депутат Ірина Суслова закликала підтримати Михайла Якимчука та запевнила, що громаді не буде за нього соромно. 

Поділитися новиною:
Поділитися