3 листопада, 13:01

Правоохоронці дали можливість втекти депутатам, про допит яких оголосили на погоджувальній раді — нардеп «ВОЛІ»

Заява на погоджувальній раді про повістки на допити народним депутатам від Опозиційного Блоку є спробою їх попередити та дати можливість втекти.

Таку думку висловив народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев'янко в ефірі телеканалу «112 Україна» 2 листопада.

«Те, що діялось на погоджувальній раді — то це концерт», — переконаний Дерев'янко.

Він підкреслив, що є народним депутатом, який, як правило, відвідує погоджувальну раду, але не може отримати право голосу, щоб висловити свою думку та думку своїх виборців, хоч це передбачено регламентом.

«А тут приходить слідчий МВС на цю погоджувальну раду, де взагалі немає цих фігурантів, тому що вони не є членами погоджувальної ради за посадами і не перебувають там, що очевидно», — заявив парламентар.

«Оголошення цих всіх прізвищ — це просто чергова спроба дати можливість цим людям втекти, це спроба їх попередити про те, що вони до них мають питання. І це нічого спільного не має взагалі з ефективною діяльність правоохоронної системи», — підкреслив депутат.

«На рахунок затримання Корбана, слід визнати, що система влади в нас залишилась олігархічною, вона не змінилася. І це все є розборки між олігархічними групами і нічого спільного це не має ні з правосуддям, ні з рівністю всіх перед законом», — впевнений депутат.

«За останній час ми побачили, як правоохоронна система дає одним можливість втікати, а інших — дуже ефективно затримує», — підсумував Дерев'янко.

Нагадаємо, 2 листопада на засідання погоджувальної ради парламенту прийшов співробітник правоохоронних органів Василь Смих. Він спробував вручити повістку про виклик на допит нардепу Вадиму Новінському. Пізніше стало відомо, що на допит викликаються також Наталя Королевська та Олександр Вілкул.

Тим часом в Чернігові відбувається суд над кандидатом в мери Києва від партії «Укроп» Генадієм Корбаном, якого було арештовано 31 жовтня. Корбану було пред'явлено звинувачення за статтями стаття 255 КК — створення і діяльність злочинного угруповання, стаття 191 — розкрадання майна, стаття 349 — викрадення людей. В СБУ відзначили, що один з епізодів злочинної діяльності так званого ОПГ — розкрадання коштів фонду, призначених для бійців АТО.

Поділитися новиною:
Поділитися