12 січня, 17:46

В Івано-Франківській облраді все-таки створять окрему комісію з питань учасників АТО. ВІДЕО


Члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики підтримали пропозицію депутата облради від партії "ВОЛЯ" Андрія МАРІЙЧИНА щодо створення окремої депутатської комісії, яка займатиметься вирішенням проблем прикарпатських учасників АТО. Під час засідання депутатської комісії наголосив, що мав один неприємний інцидент і не знав до кого звернутися.

"Проблеми бійців АТО на Івано-Франківщині стоять дуже гостро. Нещодавно одного з бійців відмовилися приймати в обласний психонервологічний диспансер. Я, як депутат облради, просив лікарів прийняти хлопця, проте вони навідріз відмовилися. Через це хлопець ночував у кайданках у відділках поліції. Треба створити одну комісію, яка займатиметься вирішенням проблем бійців АТО" - подав пропозицію член комісії Андрій МАРІЙЧИН.

За його словами, така комісія сприятиме вирішенню різих проблем захисників. Створення окремої комісії є необхідним для того, "щоб бійці знали, куди звертатись і знали, з кого спитати".

Пропозицію депутата від "ВОЛІ" підтримали й інші члени комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики. Тепер на сесії обласної ради комісія рекомендуватиме депутатам проголосувати за відповідне рішення.

Нагадаємо, що під час засідання другої сесії Івано-Франківської виникла суперечка, яка стосувалася розгляду питання про обласну програму підтримки бійців АТО, їхніх сімей та сімей загиблих учасників Революції Гідності. 

На прохання волонтерів та учасників АТО заступник голови облради, очільник фракції "ВОЛЯ" Ольга ГАЛАБАЛА ще 25 грудня минулого року запропонувала створити в обласній раді окрему комісію щодо питань учасників АТО та волонтерів, а також включити до програми компенсацію бійцям витрат на проїзд до місць лікування і для участі у заходах в інших областях.Проте таку прозицію депутати облради не підтримали.
Поділитися новиною:
Поділитися