29 січня, 14:38

"ВОЛЯ" ініціює створення у місцевих радах комісій з питань учасників АТО

"ВОЛЯ" ініціює створення у місцевих радах комісій з питань учасників АТО, які допомагатимуть бійцям вирішувати їхні проблеми. Так, депутати Верховинської районної ради створили постійну комісію з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на сході України та їх сімей.Відповідне звернення до голови райради зачитала очільник фракції "ВОЛЯ" Ольга СОЛОМІЙЧУК, а депутати районної ради підтримали ініціативу людей ВОЛІ, повідомляє прес-служба партії.

"Щодня учасники антитерористичної операції та їх сім’ї стикаються з сотнями проблем, зокрема щодо охорони здоров’я, реабілітації і соціального захисту, працевлаштування, виділення земельних ділянок, покращення житлових умов, а подекуди їхні права залишаються незахищеними та проігнорованими. У зв`язку з цим є гостра необхідність у створенні окремої постійної комісії Верховинської районної ради, повноваження якої будуть спрямовані на захист прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на сході України та їх сімей", - зазначила СОЛОМІЙЧУК.

Створення постійної комісії з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на сході України та їх сімей депутати Бурштинської міської ради обговорять уже на наступній сесії. Голова фракції "ВОЛЯ" у Бурштинській міськраді Василь БУБЛІНСЬКИЙ під час сесійного засідання міськради зачитав пропозиції щодо створення комісії.

"Ми зачитали звернення про створення окремої комісії, яка сприятиме у вирішенні проблем учасників АТО і нашу пропозицію підтримали й інші депутати. - розповідає БУБЛІНСЬКИЙ. - Створення вказаної комісії не лише дасть змогу об’єднати зусилля органів місцевого самоврядування та громадських організацій, які надають допомогу бійцям, але й визначити той орган ради, що нестиме відповідальність з питань, віднесених до компетенції комісій районної ради перед військовослужбовцями Бурштина, які захищали та захищають незалежність і територіальну цілісність України".

Нагадаємо, що в Івано-Франківській обласній раді з ініціативи волонтерів та учасників АТО створили окрему постійну комісію з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО та членів їх сімей. На захист бійців стали депутати облради від партії "ВОЛЯ" - заступник голови облради Ольга ГАЛАБАЛА та Андрій МАРІЙЧИН, якого обрали секретарем новоствореної комісії. Спільним зусиллями бійців і волонтерів АТО та депутатів вдалося відстояти створення комісії.
Поділитися новиною:
Поділитися