3 березня, 15:31

Депутат від «ВОЛІ» вимагає вирішити проблему завершення будівництва хірургічного корпусу


Депутат обласної ради від партії «ВОЛЯ» Олег Атаманюк вимагає в обласного керівництва відзвітувати про стан об’єкта незавершеного будівництва «Функціональне відділення хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні» у Івано-Франківську, та прийняти відповідні міри для введення його в експлуатацію.

Дане питання Олег Атаманюк підняв на засіданні комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, де розглядалось питання «Про стан фінансування об’єктів незавершеного будівництва в галузі «Охорона здоров’я»», інформує прес-служба партії «ВОЛЯ».

По цьому питанню доповідав начальник управління капітального будівництва Роман Пацак. Серед об’єктів, які потребують дозавершення будівництва, хірургічний корпус Пацак, навіть, не згадав. Будівництво корпусу розпочалось багато років назад, наразі об’єкт перебуває в стадії консервації.

Депутат від «ВОЛІ» переконаний, що існує гостра необхідність введення в експлуатацію цього корпусу, оскільки це підвищить рівень надання медичних послуг.

«Приміщень в обласній лікарні є вкрай мало, і функціонування цього корпусу підвищить якість надання як медичних так і освітніх послуг, дозволить надати висококваліфіковану допомогу значно більшій кількості жителів області та на якісно новому рівні проводити викладання хірургічних спеціальностей.  Оскільки в цьому корпусі, згідно з проекту передбачені операційні, зроблені за сучасними стандартами, біде можливість наживо демонструвати ведення оперативних втручань студентам медичного університету» - зазначив Атаманюк.

Ще минулого року, як повідомив Олег Атаманюк, були спроби вирішити проблему недобудови. Зокрема, 16 квітня 2015 року розпорядженням голови Івано-Франківської ОДА Олегом Гончаруком було затверджено склад комісії для проведення обстеження фактичного стану об’єкта незавершеного будівництва «Функціональне відділення хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні». Комісія повинна була прийняти рішення щодо завершення виконання будівельно-монтажних робіт і подальшої експлуатації закладу.

За результатами огляду об’єкта комісія виявила ряд дефектів у будівлі, та визначила необхідні кроки для введення будівлі в експлуатацію. Однак, до цього часу жодних дій в цьому напрямку не було здійснено.

В зв’язку з цим, нещодавно, Атаманюк звернувся з депутатським зверненням до голови ОДА з проханням надати вичерпну інформацію про стан об’єкту, та прийняті рішення щодо завершення виконання будівельно-монтажних робіт.

«Замовником будівництва хірургічного корпусу є департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-франківський національний медичний університет. – повідомив Атаманюк. – А тому, обласне керівництво, як замовник будівництва, зобов’язане доповісти про стан цього об’єкта та прийняти відповідні рішення»
Поділитися новиною:
Поділитися