28 березня, 13:35

Дерев’янко просить Гончарука посприяти ремонту аварійних доріг Надвірнянщини

Народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко звернувся до голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука з проханням включити до переліку інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватись у 2016 році за рахунок коштів Державного регіонального розвитку, проекти щодо ремонту доріг у Надвірнянському районі.
Про це повідомила прес-служба народного депутата.

Дерев'янко зазначив, що до Івано-Франківської обласної державної адміністрації подано більше ста програм та проектів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році.
Депутат зазначає, що серед вищевказаних проектів є проекти щодо поточного ремонту доріг загального користування місцевого значення у Надвірнянському районі, а саме: 

-  Поточний ремонт дороги загального користування місцевого значення Надвірна - Бистриця С 090901 – вартістю 6 млн. грн.;
-  Поточний ремонт дороги загального користування місцевого значення Битків - Білозорина С 090906 – 1 млн. грн.;
-  Поточний ремонт дороги загального користування місцевого значення Тлумач - Лісна Тарновиця О 091401 – вартістю 4 млн. грн.;
-  Поточний ремонт дороги загального користування місцевого значення Яблунів - Делятин О 090802 –  4 млн. грн.;
-  Поточний ремонт дороги загального користування місцевого значення Білі Ослави - Чорний Потік О 090904 – вартістю 1 млн. грн.;
-  Поточний ремонт дороги загального користування місцевого значення Надвірна - Бистриця С 090901 км 0+000-6+000 (Об’їзна вулиця Кармелюка) –4 млн. грн.

Також Дерев'янко повідомляє, що поряд з цими проектами на конкурсний відбір подані проекти щодо ремонту доріг національного значення, ремонт однієї з яких (Н-10 Стрий – Мамалига) у 2016 році буде здійснюватися за рахунок інших видатків державного бюджету. 

За його інформацією, відповідно до вказаного розподілу з держбюджету Івано-Франківська область отримає 461 млн. 500 тис. грн., з них:
-  410,5 млн. грн. – на ремонт дороги Н-10 Стрий - Мамалига;
-  50 млн. грн. – на ремонт дороги Р-24 Татарів - Косів - Коломия - Борщів - Кам’янець-Подільський;
-  1 млн. грн. на ремонт дороги Т-14-19 Миколаїв - Жидачів - Калуш.

«З метою збалансованого розвитку дорожного господарства в Івано-Франківській області необхідно вжити заходів щодо фінансування поточного ремонту доріг місцевого значення, які перебувають в аварійному стані», - зазначив нардеп.
Він додав, що в місцевих бюджетах кошти на ремонт таких доріг відсутні, а в обласному бюджеті передбачено лише 14 млн. грн. «Тому мало не єдиним можливим джерелом фінансування ремонту доріг місцевого значення є кошти державного фонду регіонального розвитку», - додав парламентар.

«Незадовільний стан доріг загального користування місцевого значення в Івано-Франківській області, в  тому числі в Надвірнянському районі, не лише створює небезпеку для життя та здоров’я людей та пошкодження транспортних засобів, а й негативно впливає на розвиток економічного, туристично-рекреаційного потенціалу області», - підкреслив депутат.

Зокрема, Дерев’янко пропонує профінансувати з Держфонду регіонального розвитку ремонт наступних доріг:
-  Надвірна - Бистриця С090901;
-  Надвірна - Бистриця С090901 км 0+000-6+000 (Об`їзна вулиця Кармелюка);
-  Яблунів - Делятин О 090802;
-  Білі Ослави - Чорний Потік О 090904;
-  Битків - Білозорина С 090906;
-  Тлумач - Лісна Тарновиця О 091401.

Нагадаємо, наразі триває процес відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів Держфонду регіонального розвитку.

Поділитися новиною:
Поділитися