28 березня, 13:42

Забір гравію на річках контролюватимуть за допомогою відеокамер

Заповідну річку Лімницю систематично перевірятимуть екоінспектори, а  місця, де зафіксовані несанкціоновані забори гравію, контролюватимуть за допомогою камер відео-реєстраторів.

 Про це повідомила очільниця фракції «ВОЛЯ» Ольга ГАЛАБАЛА під час  засідання колегії Державної екологічної інспекції у Івано-Франківській області.

«Щоб захистити заповідну річку від незаконного вибору гравію, з фонду охорони навколишнього природного середовища виділять кошти, щоб екоінспекція здійснювала систематичні рейди. – розповідає Ольга Галабала. – Дуже важливо, щоб перевірки були регулярними, а не раз на рік».

Також у місцях, де фіксувалися незаконні забори гравію встановлять камери відео-реєстратори, щоб у режимі реального часу фіксувати несанкціоновані забори піщано-гравійної суміші.

«Завдяки цьому обладнанню ми зможемо фіксувати, чи відбувається незаконний забір гравію чи ні. Тому,  якщо ми зможемо врегулювати це питання на заповідній річці Лімниця, впевнена, що і на інших річках області ця проблема також вирішиться», - зазначила Ольга ГАЛАБАЛА.

Згідно з положенням про ландшафтний заказник, річка Лімниця є водоохоронною смугою вздовж берегів шириною 100 метрів. На її території заборонений будь-який вибір гравію, як з дна річки, так і з її берегів. Звідси незаконно вивезено вже десятки тисяч тон піщано-гравійної суміші.

Прес-служба Івано-Франківької обласної організації партії “ВОЛЯ”

Поділитися новиною:
Поділитися