31 березня, 12:04

«ВОЛЯ» перевірить всі документи щодо будівництва сміттєсортувальної лінії в урочищі Чобіток - Галабала

Представники партії «ВОЛЯ» вже отримали всі документи стосовно будівництва полігону ТВП і сміттєсортувальної лінії в урочищі "Чобіток" в м. Надвірна та після їх повторного вивчення зроблять доповідь по цьому питанню на сесії.
Про це заявила заступник голови Івано-Франківської облради Ольга Галабала під час засідання 31 березня.

«Ми витребували всі документи, вони вже в нас є. Це 70 сторінок всіх експертиз. Зараз ми просимо і Водгосп і Екоінспекцію повторно вивчити ці документи, ми погодили алгоритм дій з ініціативною групою», - заявила вона.
«Ми вивчаємо документи, робимо спільний виїзд, розглядаємо це питання на економічній комісії і доповідаємо на сесії», - запевнила Галабала.

Представниця села Назавизів Надвірнянського району під час виступу на сесії заявила, що мешканці села занепокоєні близькістю розташування сміттєсортувальної лінії в урочищі Чобіток до житлових будинків.

Нагадаємо, член ради партії "ВОЛЯ" народний депутат Юрій Дерев'янко звернувся із запитом до заступника міністра природних ресурсів України Світлани Коломієць з проханням сприяти фінансуванню з Держфонду охорони навколишнього природного середовища важливих для Надвірнянського району екологічних проектів, зокрема будівництва полігону ТВП і сміттєсортувальної лінії в урочищі "Чобіток" в м. Надвірна.

Мешканці Нащавизова в першу чергу занепокоєні розташуванням полігону поблизу русла річки Черлена, тим, що земельна ділянка знаходиться вище села Назавизів, менш ніж за 3 км до річки Бистриці, воду з якої п'ють мешканці Івано-Франківська.
 Також ініціативна група просить повторно зробити усі експертизи та надати інформацію відповідних служб про вплив об'єкту на навколишнє середовище.

Поділитися новиною:
Поділитися