22 червня, 12:48

«Школяр-програміст» може встановити рекорд з отримання освіти програміста. ВІДЕО

Учасники програми «Школяр-програміст» цього року можуть встановити світовий рекорд. Близько 30 учнів 15-16 років отримають сертифікати престижної американської компанії  Oracle.

Про це заявив автор програми «Школяр-програміст», директор Innovation Development Foundation Сергій Іщеряков

Минулого  тижня учні із 4 регіонів України ( Івано-Франківської, Львівської, Київської  та Одеської областей) проходили підготовку до сертифікації та відпочивали у літньому таборі на базі середньої школи в селі Верхній Ясенів Верховинського району. 

Це вже третій літній табір для майбутніх програмістів, який організовано за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка та Innovations Development Foundation.

Автор програми «Школяр-програміст», директор Innovation Development Foundation Сергій Іщеряков каже, що до участі в літньому таборі залучили кращих учнів програми «Школяр - програміст», які вдосконаливши свої знання, незабаром складуть тест рівня «початківець» сертифікації Oracle.

«Діти максимально готові до отримання сертифікату. І за тиждень в таборі вони тільки вдосконалять свої навики у програмуванні. Певний, що з 44 учнів – 30 отримають сертифікат. І це буде світовий рекорд, де діти 15-16 років згідно шкільної програми, отримали  знання такого рівня, що сягають до сертифікату престижної американської корпорації », - запевнив Іщеряков.
У таборі діти з 10 до 17 години інтенсивно працювали на заняттях, а ввечері для них організовували екскурсії Карпатами. Іщеряков запевнив, що  така атмосфера дала неймовірні результати. «Тут діти «зійшли на землю» - відлучились від комп’ютера, віртуальних ігор, взяли до рук м’яча та грали у волейбол із новими друзями. Тут діти інтенсивно працювали та відпочивали».

У підготовці учнів до сертифікації Oracle також допомагали випускники минулих років програми «Школяр-програміст». 17-річний Oracle-сертифікований програміст компанії «Global IT Support» Назар Орищук каже, що є учні, які швидше навчалися ніж він. «Я допомагав  готувати учнів до сертифікації. І я побачив, що є багато обдарованих дітей, бо вони інформацію сприймають швидше ніж коли вчився я. І в цьому таборі ми отримали чудову можливість вдосконалитись в ІТ-галузі » - зазначив юний програміст.

Вчитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст міста Кодима Одеської області Тетяна Краснянська зазначила, що такий проект не тільки допомагає відкривати талановиту молодь, а й дає шанс обдарованим  учням із маленьких містечок отримати хороші знання, і в майбутньому отримувати гідну заробітну плату.

«Ми дуже вдячні Благодійному фонду Юрія Дерев’янка за таку можливість для учнів. Адже тут вони не тільки навчаються, тут вони і оздоровлюються. Більше того, учні із маленьких містечок, як Кодима в Одеській області, не відстають, а ідуть в ногу з часом. Зокрема, після сертифікації вони зможуть вдало працевлаштуватись та гідно заробляти у нашій країні», - зазначила Тетяна Краснянська.

Учениця одеської ЗОШ №46 Гридюшка Вероніка переконана, що  ІТ-табір - це чудова нагода безкоштовно навчитись програмуванню і згодом це відкриє нові можливості у майбутнє.
«Сьогодні дуже перспективно вивчати мову Java, і головне, що це безкоштовно. Надіюсь, що мені вдасться досягнути максимальних вершин у галузі програмування та працювати у потужній іноземній ІТ-компанії», - зазначила Вероніка.

Нагадаємо, проект «Школяр-програміст» стартував у 2015 році завдяки спільним зусиллям автора програми Сергія Іщерякова, народного депутата Юрія Дерев'янка та Міністерства освіти і науки України. Для  учнів 10-11 класів було затверджено навчальні програми інформаційно-технологічного профілю. Зокрема, після Івано-Франківська проект реалізовували у школах Києва, Львова та Одеси.

Зокрема,  з вересня на базі ВПУ №21 учні з Прикарпаття  зможуть розпочати навчання  на новій спеціальності - «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення із поглибленим  вивченням мови Java».

За додатковою інформацією звертайтесь: м. Івано-Франківськ, вул. Тисменицька, 248, тел.0984778257, 0664879112, (0342) 55-48-64).

Поділитися новиною:
Поділитися