10 листопада, 16:56

Завдяки ініціативі людей ВОЛІ та громадськості у Львові реконструюють стадіон

У Львові відбулись громадські слухання, на яких розглядалось питання реконструкції стадіону на Кастелівці.

Про це повідомив активіст партії «ВОЛЯ», юрист Віталій Надашкевич.

За його словами, міська рада дослухалася до мешканців мікрорайону і внесла зміни до попереднього проекту, який був створений влітку завдяки ініціативним мешканцям.
«З 2008 року спорткомплекс перейшов від одного львівського комунального підприємства «Львівелектротранс» до іншого – «Спортресурсу». І відтоді міська рада ані заробляла на ньому, ані доглядала його, – розповів Надашкевич. 

Він додав, що навесні місцеві мешканці, люди ВОЛІ та Львівський волонтерський центр прибрали стадіон: пофарбували огорожу, турніки, зробили розмітку, зібрали там купу сміття і дві коробки шприців. 

Активісти писали численні звернення, щоб міська рада реагувала і не закидала цю ділянку. Бо існує стандартна схема привласнити територію – зробити її нікому непотрібною і недоглянутою. А для вулиць Сахарова, Кастелівка, Чупринки – це місце відпочинку і активного способу життя. 

Людина ВОЛІ повідомив, що улітку була спроба перевірити, чи людям потрібен комплекс: хтось спеціально, технікою повалив частину огорожі. 
«Ми були пильними і одразу ж повідомили у міську раду. І як результат наших спільних зусиль – міські чиновники самі запропонували нам зробити проект реконструкції стадіону», - сказав Надашкевич.
За його прогнозами, після паперових процедур і виділення коштів реконструкція стадіону могла б розпочатися у 2018 році. Люди планують продовжувати толоки, провести навесні ярмарку спорту.
Активіст також дав поради, як громадськість може не упустити комунальну ділянку, спорткомплекси і будівлі.

«На відкритій кадастровій мапі в Інтернеті подивіться, кому належить об’єкт на вашій вулиці. Або подайте письмовий запит у міську раду. Щоби знати, із ким вести мову. Реагуйте на акти вандалізму: телефонуйте у поліцію і на гарячу лінію міста. Створіть ініціативну групу – 5-10 людей, яка би організовувала всю роботу. А також Facebook-сторінку, де мешканці будуть писати пропозиції і де можна повідомляти про слухання, зібрання мешканців», - рекомендує Надашкевич.
Він радить повідомляти про всі зміни листівками у під’їздах та на дошках оголошення району, писати листи у міську раду, щоби привели у порядок територію, робили нагляд. Також, за словами Надашкевича, бажано, щоб в ініціативній групі був юрист, архітектор, будівельник чи колишній працівник комунальних підприємств. 


Прес-служба партії «ВОЛЯ»
Поділитися новиною:
Поділитися