23 грудня, 16:04

Галабала запропонувала облраді підтримати ПЛАСТ і табір «Чота крилатих»

Очільниця фракції «ВОЛЯ» Ольга Галабала запропонувала облраді пітримувати такі організації як ПЛАСТ і крайовий летнський табір «Чота крилатих», на які не виділяються кошти з облбюджету, але які займаються національно-патріотичним вихованням молоді, а не спрямовувати великі суми на одну «Просвіту».

З такою пропозицію виступила очільниця фракції «ВОЛЯ» під час обговорення Програми розвитку Просвіти на 2017-21 роки.

"Якщо брати до уваги національно – патріотичне виховання, то чомусь ми зараз не фінансуємо ПЛАСТ, адже цю організацію потрібно також підтримувати, крайовий летунський табір «Чота Крилатих» в селі Луквиця Богородчанському районі, де виховуються діти. Натомість ми фінансуємо структуру, через те, що ми давно її фінансували. Я вважаю такий піхдід неправильний" - зауважила Галабала.

Згідно з Програмою на розвиток Просвіти планується виділити близько 9,5 мільйонів гривень.

Окрім того, Галабала наголосила, що є багато скарг є по результативності роботи «Просвіти»  в нинішньому вигляді, а звіту за попередню програму немає. 

«Тому, виникає багато питань з приводу результативності, хочемо заслухати звіт, який має бути наданий і поставити про те чи правильно поступаємо зараз погоджуючи цю програму не дивлячись попереднього 5 –ого періоду» - зазначила Галабала.

Поділитися новиною:
Поділитися