23 січня, 16:25

«Один рік в місцевих радах». Люди ВОЛІ Прикарпаття ділились досвідом на форумі однодумців

Люди ВОЛІ поділились досвідом за рік роботи в місцевих радах, заслухали проект ідеології партії та прийняли резолюцію про подальшу роботу.

Більше сотні депутатів різних рівнів, активістів «ВОЛІ», а також запрошених гостей взяли участь у форумі людей ВОЛІПрикарпаття «Один рік в місцевих радах», що відбувся в переддень Дня Соборності 21 січня. 

«Всі ми хвилювались коли йшли на вибори в 2015 році, хвилювались чи зможемо ми – ті люди, які не мали політичного досвіду, але є сильними духом патріотами змінювати на краще свою країну. Сьогодні можу з впевненістю сказати – цей рік нас загартував як бійців, які і надалі боротимуться за зміни» - наголосив Юрій Дерев’янко.

Пріоритетними напрямками роботи для волівців Прикарпаття стала боротьба з масовою варварською вирубкою лісів, з незаконним видобутком піщано-гравійної суміші, підтримка реформи децентралізації, розвиток інфраструктури, боротьба за отримання громадами плати за видобуток надр та впровадження прозорих бюджетів, підтримка бійців АТО та їх сімей. В цих напрямками волівцям вдалось досягти неабияких результатів: зміна правил санітарних рубок, звільнення голови Держлісагнства, скасування Положення про руслоочисні і руслорегулювальні роботи, успішне об’єднання і функціонування Старобогородчанської та Верхнянської ОТГ, створення комісії з питань підтримки учасників АТО тощо.


«Це лише початок нашої роботи і всі успіхи ще попереду, а ті здобутки, які ми маємо сьогодні є результатом нашої спільної праці. Бажаю всім нам в подальшому сил, натхнення і бажання до подальшої боротьби заради наших громад і нашої держави» - зазначила депутат обласної ради від партії «ВОЛЯ» Ольга Федишина.

«Ті ідеї і принципи з якими ми йшли в місцеві ради намагались втілювати протягом першого року роботи. Дякуючи єдиній командній роботі нам вдалося направити багато звернень і рішень у всіх районних радах. Ми разом вболівали за інфраструктурні об’єкти, будівництво доріг, децентралізацію та досягли значних результатів» - наголосила координатор обласної організації партії «ВОЛЯ», депутат Надвірнянської районної ради Тетяна Пришляк.

Під час форуму, народний депутат Юрій Дерев’янко презентував волівцям проект ідеології партії «ВОЛЯ», який поєднує цілі та ідеї, орієнтири та цінності. Ідеологія партії «ВОЛЯ» ставить собі за мету розвинути Україну до рівня країни 1 світу з високими стандартами життя.

«Наші цілі є однаковими, і ми спільно відстоюєм наші цінності. Це об’єднало нас після Майдану, це і зараз рухає нас в нашій роботі. Більше року ми проводили велику кількість зустрічей, обговорень, щоб розуміти, що нас об’єднує і викласти це в документі – ідеології» - зазначив Дерев’янко.

Серед запрошених гостей на заході були заслужений журналіст України Ольга Бабій, блогер Іван Ципердюк, письменник Любомир Стринаглюк, журналіст Євген Гапич, які вже тривалий час співпрацюють з волівцями.

«Ці люди мають волю змінити країну, і мені дуже приємно бути поруч з ними. Протягом цього року ми працювали плідно, зробили багато програм як з Юрієм Дерев’янко, Ольгою Галабалою так і іншими волівцями. Остання моя програма була з головою Старобогородчаснької ОТГ Ярославом Здеркою, який показав, що змінювати до себе світ треба змінюючи маленьке села чи подвір’я в якому ти живеш» - зазначила Ольга Бабій.

Наприкінці заходу люди ВОЛІ прийняли резолюцію, в якій засвідчили, що Революція Гідності є незавершеною, а дії провладних політичних партій такими, що призвели до розчарування більшості українців. Волівці запевнили, що готові взяти на  себе відповідальність за стан справ у країні та на Прикарпатті і продовжуватимуть боротьбу, домагаючись змін у пріоритетних напрямках своєї роботи.

Нагадаємо, партія «ВОЛЯ» на Прикарпатті має 231 депутатів та голів, з яких 6 депутатів обласної ради, по 14 сільських та селищних голів, 26 депутатів міських рад, 31 депутат в радах ОТГ, 38 депутатів районних рад, 100 депутатів сільських рад. Команда «ВОЛІ» протягом року направила 77 депутатських запитів, 1017 звернень та прийняла 3903 громадян.

Поділитися новиною:
Поділитися