10 березня, 16:17

Газопровід Надвірна-Ланчин добудують у 2017 році. ВІДЕО

Керівництво області запевнило депутата облради від партії «ВОЛЯ» Ольгу Федишину, що у 2017 році на добудову газопроводу Надвірна-Ланчин будуть виділені кошти з вільних залишків, і вже цього року об’єкт буде введений в експлуатацію.

Питання добудови газопроводу на сесії облради підняла депутат від партії «ВОЛЯ» Ольга Федишина.

За її ініціативи на комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього і житлово-комунального господарства цей об’єкт був включений до Програми соціально-економічного розвитку на 2017 рік як пріоритетний для фінансування.

На сесії Ольга Федишина поцікавилась у заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, які будуть джерела фінансування і коли будуть виділені кошти.

«Дуже важливо, щоб в 2017 році жителі сіл Верхній Майдан, Красне, Ланчин, Саджавка отримали газифікацію» - наголосила Федишина.

Керівництво облради запевнило, що цього року необхідну суму у 630 тисяч гривень на даний об’єкт виділять з вільних залишків.

 «Керівництвом області сформований перелік обласних об’єктів, які є пріоритетними для фінансування в цьому році з вільних залишків. Передбачаю, що серед цих об’єктів буде і газопровід Надвірна-Ланчин» - зазначив голова облради Олександр Сич.

«Підтверджую те, що кошти будуть виділені з вільних залишків, ми всі берем на себе зобов’ання закінчити цей об’кт в 2017 році» - додав голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

Нагадаємо, минулого року зусиллями народного депутата від партії «ВОЛЯ» Юрія Дерев’янка з Державного фонду регіонального розвитку на будівництво газопроводу Надвірна-Ланчин було виділено 1,5 мільйонів гривень. Минулого тижня, на засіданні комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього і житлово-комунального господарства Ольга Федишина клопотала, щоб цей об’єкт був включений до пріоритетних для фінансування у 2017 році.

Поділитися новиною:
Поділитися