23 травня, 18:57

По команді Порошенка і Яценюка Мінюст зареєстрував фейкову партію імені Саакашвілі — Дерев’янко

Міністерство юстиції 22 травня відмовило у реєстрації змін до статуту РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі і одночасно зареєструвало фейкову політичну партію Блок Михайла Саакашвілі.

По команді Порошенка і Яценюка Мінюст зареєстрував фейкову партію імені Саакашвілі — Дерев’янко
Про це заявив народний депутат від партії "ВОЛЯ"-РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев"янко на брифінгу в парламенті 23 травня.

"Вчора по команді Порошенка та Яценюка Міністерство юстиції України цинічно відмовило у реєстрації змін до статуту РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі і одночасно зареєструвало фейкову політичну партію Блок Михайла Саакашвілі. Це найганебніше явище, яке відбувалось раніше при Януковичі і вчора відбулось повторно", — заявив депутат.

"Це здійснювалось через вказівку Банкової, через ставленика Арсенія Яценюка — міністра юстиції Павла Петренка та одеського депутата-мажоритарника від БПП Дмитра Голубова", — додав депутат.

Він вважає, що це однозначно є замовленням на політичне знищення Порошенком свого конкурента.

"Не в змозі долати свого головного політичного конкурента іншими методами, Порошенко вдався до старих перевірених схем — створити партію клон та одночасно заблокувати реєстрацію партії конкурента", — сказав депутат. 

Дерев"янко переконаний, що сьогодні влада відчуває тваринний страх перед новими силами, політичними партіями, які отримують підтримку людей та стають справжньою альтернативою діючій корумпованій владі.

Депутат повідомив, що фейкова партія Блок Михайла Саакашвілі начебто знаходиться на вул. Туполєва в місті Києві заявив, що разом з активістами поїде за адресою і подивиться, хто ж там знаходиться.

"Мені це нагадує ситуацію, яку робив режим Януковича, який намагався створити велику кількість різних фейкових клонів, щоб ввести в оману суспільство", — сказав Дерев"янко.

Він додав, що це — політичне рейдерство, яке набирає обертів.Дерев"янко також повідомив, що активісти РНС провели власне дослідження і з"ясували, що фейкова партія раніше мала назву Політична Партія "Грузинська партія" ."Як бачимо, тут вже пробігає спроба підмазатись під відомих грузинських реформаторів", — сказав нардеп. 

За його інформацією, Грузинську партію очолює Євген Гофман, який на виборах до Одеської міської ради у 2015 році балотувався від партії  "Молодь до влади", яка є суто політичним проектом депутату від БПП Дмитра Голубова. 

Депутат розповів, що формальним власником партії є особистий помічник Голубова Валентин Скрипинець, брат якого Володимир раніше  був головою нашумілої Інтернет — партії України. Саме ця партія вела на вибори Дарта Вейдара та  персонажів "Зоряних воєн".

Сьогодні ж головою Інтернет партії є сам  Дмитро Голубов, соратник Петра Порошенка. У Мінюсті відмовили справжній партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі і це була заготовка заздалегідь.

Дерев"янко підкреслив, що РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі вимагає припинити використовувати технології Януковича, адміністративний ресурс та тиск на Міністерство юстиції стосовно реєстрації фейкових партій і не реєстрації справжніх партій і їхніх статутів.

Також РНС вимагає зареєструвати всі необхідні зміни до статуту політичної партії РУХ НОВИХ СИЛ і скасувати реєстрацію фейкового Блоку Михайла Саакашвілі.
Поділитися новиною:
Поділитися